Patarimai planuojantiems pirkti dvigulę lovą

Nesvarbu, gyvenate vieni ar poroje, dvigulė lova yra puiki investicija. Šis baldas leidžia susikurti itin patogią miego vietą. Visgi kartais apsispręsti, kuris variantas tinkamiausias, gali būti pakankamai sudėtinga. Atsižvelgdami į tai, pateikiame jums keletą pagrindinių dvigulės sofos lovos pasirinkimo kriterijų.

1. Lovos tipas

Prieš pradedant ieškoti tokio baldo visų pirma patariama atidžiai įvertinti, kiek vietos yra miegamajame. Bet kokiu atveju lova turėtų laisvai tilpti kambaryje, neapsunkinti judėjimo ir neprarasti savo funkcionalumo. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į tai, kokie baldai bus šalia jos. Pavyzdžiui, jeigu kojūgalyje planuojate statyti pailgą pufą, rekomenduojama rinktis lovą, kurios čiužinys būtų pakeliamas iš šono. Kitu atveju baldu bus nepatogu naudotis.

Plačiame asortimente galima rasti skirtingo tipo lovų: vienų jų čiužinys (-iai) pakeliamas (-i) iš šono, kitų – iš galo. Talpiose patalynės dėžėse patogu susidėti ir laikyti įvairius daiktus. Jose esančios ventiliacijos angos užtikrina, kad viduje nesikauptų drėgmė ir neatsirastų prastas kvapas.

Jeigu ieškote dvigulės lovos su čiužiniu svečių kambariui, patariama rinktis mažesnių matmenų baldą. Jis yra kompaktiškas, todėl šalia galite laisvai pastatyti naktinį staliuką arba nedidelę komodą. Taip pasirūpinsite maksimaliu svečių komfortu.

2. Rėmas ir čiužinys

Šiais laikais galima rinktis iš daugybė skirtingų dvigulės lovos rėmo variantų. Vieni iš jų pasižymi paprastesniu, kiti puošnesniu dizainu. Todėl tinkamiausią sau variantą gali rasti įvairių skonių atstovai. Pavyzdžiui, minimalistiniame interjere labiausiai tinka tiesiomis linijomis pasižymintis lovos rėmas. Tradicinio stiliaus miegamajame galima derinti ir įmantresnio silueto baldą.

Čiužinys – neatsiejama lovos dalis. Todėl jį taip reikėtų rinktis atsakingai. Bene svarbiausias dalykas, kurį reikėtų apgalvoti, tai jo kietumas. Pasirinkimas šiuo atveju priklauso nuo asmeninių miego įpročių, organizmo būklės, turimų sveikatos sutrikimų. Pavyzdžiui, lengvesniems žmonėms paprastai labiau tinka minkštesni čiužiniai, sunkesniems – kietesni, nes jie suteikia tvirtesnę atramą kūnui. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog pirmieji dažniausiai rekomenduojami mėgstantiems miegoti ant šono, o antrieji – ant nugaros arba pilvo.

3. Galvūgalis

Įprasta manyti, kad lovos galvūgalis svarbus tik dėl estetikos. Tačiau tai nėra tiesa. Iš tikrųjų baldui jis suteikia ir papildomo komforto. Todėl renkantis lovą, verta atidžiai įvertinti savo poreikius. Jeigu mėgstate joje ne tik gulėti, bet ir sėdėti, pavyzdžiui, skaitydami knygą arba pusryčiaudami, verta investuoti į baldą su aukštesniu galvūgaliu. Tiems, kurie virš lovos planuoja kabinti didelį paveikslą arba kitą meno kūrinį, labiau tiks žemesnis galvūgalis.

Asmeninius poreikius atitinkanti ir interjere deranti dvigulė lova – pirkinys, kurį įsigiję tikrai nesigailėsite. Patogiai išsirinkti ir užsisakyti tokį baldą tiesiai sau į namus galite internetu. Pasirūpinkite, kad jūsų miegas būtų ypatingas!

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

3 komentarai

  1. Plačiau parašė:

    na lovą renkamės pagal grožį, o čiužinį pagal patogumą. mum su vyru patogesnis kietas čiužinys.. kaip kitiem – priklauso nuo jų.

  2. juodasisalksnis.lt parašė:

    Tikrai, man galvūgalis labai svarbus, nes mėgstu viena miegamajame paskaityti knygą

  3. Lonas parašė:

    Spyruokliniai irgi gali būti neblogi. Reik žiūrėt pagal tai, kaip išsimiegate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *