Greitas ir paprastas būdas sužinoti, kur jūsų siunta

Dingo siunta? Neaišku dėl kokių priežasčių ir kuriuo kelionės metu? Siunta buvo itin vertinga, patyrėte skaudžių nuostolių? Deja, tokios problemos, susijusios su siuntinių dingimu nėra itin retos. Todėl siekiant užtikrinti visapusišką siuntinių saugumą šiuo metu galima pasinaudoti modernia siuntų sekimo programa. Ši programa – greitas ir paprasta būdas sužinoti, kur jūsų siunta, tad apžvelkime pagrindinius privalumus, dėl kurių problemų, susijusių su siuntų dingimu nebebus. 

Unikalus siuntos sekimo numeris garantuos saugumą

Dažnas siųsdamas siuntinį iš taško A į tašką B nerimauja, ar siuntinys saugiai bei laiku pasieks gavėją, ar nebus sugadintas, ar kelionės metu nepradings. Siekiant išsklaidyti šias neriamas mintis, siuntos sekimas yra geriausia, ką gali pasirinkti kiekvienas, kuriam reikalingas įvairių siuntų pristatymas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.  

Kaip vyksta siuntos sekimas? Patikimos siuntų pristatymo paslaugas teikiančios įmonės naudoja siuntų sekimo programą ir suteikia unikalų siuntos sekimo numerį kiekvienai siuntai. Tai reiškia, jog pasirinkus bet kurio kurjerio paslaugas ir sužinojus savo siuntos sekimo numerį galima stebėti siuntos kelionę nuo pat jos paėmimo iki įteikimo gavėjui. Geriausia yra tai, jog siuntinio kelią stebėsite jums patogiausiu laiku, bet kuriuo paros metu. Tad jei netikėtai pabudote naktį ir pagalvojote, kur jūsų siuntinys, į specialų paieškos langelį suvedus siuntos sekimo numerį nusiraminsite, jog jis tikrai nepaklys. 

Sekite visas siuntas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje

Dar vienas labai svarbus siuntos sekimo privalumas yra tas, jog galima sekti įvairiais būdais siunčiamas siuntas – tiek kurjerio pristatomas siuntas, tiek paštomatu siunčiamus siuntinius. Bet kuriuo atveju siuntos sekimo programa jums parodys siuntinio buvimo vietą realiu laiku.

 Svarbu žinoti ir tai, jog patikimas ir patogus siuntos sekimas galimas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Pasinaudojus unikaliu siuntos sekimo numeriu galėsite lengvai stebėti savo siuntos kelionę, nepaisant to, į kokią šalį ji keliauja. Verta akcentuoti, jog tarptautinių siuntų sekimas yra itin didelis pranašumas, siekiant apsaugoti vertingas siuntas ir norint įsitikinti, jog skubi siunta gavėją pasieks laiku. 

Jei neseksiu, tai pamesiu? 

Svarstote, kas nutiks jei nepasinaudosite siuntos sekimo programa? Ar tai reiškia, jog siunta bus pamesta? Patikėjus savo siuntą profesionaliems kurjeriams dėl to nerimauti nereikėtų. Tačiau derėtų atminti, jog siuntos sekimas yra gerokai daugiau skaidrumo, aiškumo, saugumo ir ramumo suteikianti paslauga, tad ja pasinaudoti išties verta. 

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *