Greitas ir paprastas būdas sužinoti, kur jūsų siunta

Dingo siunta? Neaišku dėl kokių priežasčių ir kuriuo kelionės metu? Siunta buvo itin vertinga, patyrėte skaudžių nuostolių? Deja, tokios problemos, susijusios su siuntinių dingimu nėra itin retos. Todėl siekiant užtikrinti visapusišką siuntinių saugumą šiuo metu galima pasinaudoti modernia siuntų sekimo programa. Ši programa – greitas ir paprasta būdas sužinoti, kur jūsų siunta, tad apžvelkime pagrindinius privalumus, dėl kurių problemų, susijusių su siuntų dingimu nebebus. 

Unikalus siuntos sekimo numeris garantuos saugumą

Dažnas siųsdamas siuntinį iš taško A į tašką B nerimauja, ar siuntinys saugiai bei laiku pasieks gavėją, ar nebus sugadintas, ar kelionės metu nepradings. Siekiant išsklaidyti šias neriamas mintis, siuntos sekimas yra geriausia, ką gali pasirinkti kiekvienas, kuriam reikalingas įvairių siuntų pristatymas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.  

Kaip vyksta siuntos sekimas? Patikimos siuntų pristatymo paslaugas teikiančios įmonės naudoja siuntų sekimo programą ir suteikia unikalų siuntos sekimo numerį kiekvienai siuntai. Tai reiškia, jog pasirinkus bet kurio kurjerio paslaugas ir sužinojus savo siuntos sekimo numerį galima stebėti siuntos kelionę nuo pat jos paėmimo iki įteikimo gavėjui. Geriausia yra tai, jog siuntinio kelią stebėsite jums patogiausiu laiku, bet kuriuo paros metu. Tad jei netikėtai pabudote naktį ir pagalvojote, kur jūsų siuntinys, į specialų paieškos langelį suvedus siuntos sekimo numerį nusiraminsite, jog jis tikrai nepaklys. 

Sekite visas siuntas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje

Dar vienas labai svarbus siuntos sekimo privalumas yra tas, jog galima sekti įvairiais būdais siunčiamas siuntas – tiek kurjerio pristatomas siuntas, tiek paštomatu siunčiamus siuntinius. Bet kuriuo atveju siuntos sekimo programa jums parodys siuntinio buvimo vietą realiu laiku.

 Svarbu žinoti ir tai, jog patikimas ir patogus siuntos sekimas galimas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Pasinaudojus unikaliu siuntos sekimo numeriu galėsite lengvai stebėti savo siuntos kelionę, nepaisant to, į kokią šalį ji keliauja. Verta akcentuoti, jog tarptautinių siuntų sekimas yra itin didelis pranašumas, siekiant apsaugoti vertingas siuntas ir norint įsitikinti, jog skubi siunta gavėją pasieks laiku. 

Jei neseksiu, tai pamesiu? 

Svarstote, kas nutiks jei nepasinaudosite siuntos sekimo programa? Ar tai reiškia, jog siunta bus pamesta? Patikėjus savo siuntą profesionaliems kurjeriams dėl to nerimauti nereikėtų. Tačiau derėtų atminti, jog siuntos sekimas yra gerokai daugiau skaidrumo, aiškumo, saugumo ir ramumo suteikianti paslauga, tad ja pasinaudoti išties verta. 

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai