10 įdomių faktų apie Xiaomi

Xiaomi pavadinimas pažodžiui reiškia soras (augalas, iš kurio gaunamos sorų kruopos) ir ryžius. Tai tarsi nuoroda į Budizmo koncepciją, kuri teigia, kad reikia pradėti nuo mažų dalykų prieš kylant aukštyn.

Xiaomi priklauso ir dar vienas įspūdingas rekordas. Vos per 2 sekundes Indijoje buvo parduota net 15 tūkst. Xiaomi Mi 3 telefonų iš karto po jo pasirodymo prekyboje.

Pirmasis Xiaomi Mi 1 telefonas rinkai buvo pristatytas 2011 metų rugpjūtį. Tiesa, pirminė Xiaomi kompanijos idėja buvo visai kita. 2010 metais įkurtos įmonės tikslas buvo sukurti naują MIUI operacinę sistemą Android pagrindu.

3 iš 9 svarbiausių asmenų Xiaomi valdyboje yra buvę Google darbuotojai.

Xiaomi yra populiariausias mobiliųjų telefonų pardavėjas Kinijoje. Jis taip pat yra lyderis ir daugybės kitų įrenginių populiariumo grafose. Pasaulyje Xiaomi dar dažnai vadinamas Kinijos Apple.

2022 metų duomenimis, Xiaomi yra trečias populiariausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje. Jį lenkia tik Apple ir Samsung.

Iš esmės šiandien Xiaomi parduoda viską. Jūs galite įsigyti telefonų, kompiuterių, virtuvės reikmenų, rašiklių ir netgi… tualetinio popieriaus su Xiaomi logotipi.

Xiaomi personažas – baltas kiškis vardu Mitu, dėvintis rusiško tipo žieminę kepurę. Pačioje pradžioje kepurė dar buvo papuošta raudona žvaigžde, tačiau dėl kontraversiškų asociacijų su komunistų partija, žvaigždės buvo atsisakyta.

69% Xiaomi telefonų turėtojų yra vyrai. Didžiausias segmentas jų yra tarp 30 ir 34 metų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *