Rusijos influenceris už pokštą taksi vairuotojui 3 metus praleis kolonijoje

Trys populiarūs Rusijos influenceriai neseniai buvo nuteisti trims metams Rusijos kolonijoje už tai, kad pokštaudami apsimetė, jog pavagia taksi vairuotojo automobilį.

Incidentas įvyko šių metų kovą, kai trys draugai išsikvietė nieko neįtariantį taksi vairuotoją. Du iš jų iškart įlipo į automobilį, o vienas paprašė vairuotojo pagalbos įdedant krepšį į automobilio bagažinę. Šiam atidarius bagažinę viduje buvęs vienas iš vyrų persėdo į vairuotojo vietą ir nuvažiavo. Žinoma, visa tai buvo filmuojama tiek iš automobilio vidaus, tiek ir lauke pasislėpusio bendrininko.

Nors apsukę ratą vyrai automobilį gražino, toks pokštas vairuotojui visai nepasirodė juokingas ir jis pranešė apie tai policijai. Teismui tai irgi neatrodė kaip priimtinas pokštas ir šis pasiuntė vyrus trims metams į koloniją.

Žymiausias iš trijulės yra Ayin Tussupov, kuris savo Instagram paskyroje turi per milijoną sekėjų. Visgi, jam keliems metams teks pamiršti apie Instagram’ą, nes kolonijoje į kurią yra siunčiamas, ne tik, kad negalima naudotis telefonu, bet ir apskritai sąlygos nėra itin humaniškos. Joje bausmę atlieka 800 kalinių, gyvenančių vadinamuosiuose barakuose. Viename barake kali po 100-120 žmonių ir visi jie naudojasi vienu tualetu bei viena kriaukle.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *