Kalėjimai – kuriuose norėtumėte atlikti savo bausmę

Teisingumo centras Leobene, Austrijoje

austrijos kalėjimas, kalėjimas austrijoje

Jei padarei nesmurtinį nusikaltimą Austrijoje, pavyzdžiui – pavogei kaimyno šunį, greičiausiai bausmę atliksi Leobeno kalėjime. Kiekvienas kalinys čia gauna atskirą kamerą su jam vienam skirtu vonios kambariu bei virtuvėle. Kiekviename kambaryje čia taip pat yra po televizorių, o lauke – parkas bei krepšinio aikštelė.

Aranjuezo kalėjimas Ispanijoje

kalėjimas ispanijoje, isanijos kalėjimas- šeimų kalėjimas

Jei esate šeimos žmogus, kalėti jums geriausia būtų šiame Ispanijos kalėjime. Žmonos ir vaikai su kaliniais čia gali leisti tiek laiko, kiek tik nori. O ir kalėjimo aplinka sutvarkyta taip, kad netraumuotų vaikų.

Bastoy kalėjimas Norvegijoje

bastoy kalėjimas, kalėjimas norvegijoje

Šis minimalios apsaugos kalėjimas įsikūręs Bastoy saloje. Jame kali daugiau nei 100 kalinių, tačiau jie laiką leidžia ne vienutėse, o atskiruose namuose, kuriuose gyvena mažomis grupelėmis visai kaip šeima. Užimtumo čia taip pat netrūksta – kaliniai gali žaisti tenisą, žvejoti, jodinėti žirgais arba dirbti fermoje.

Sollentuna kalėjimas Švedijoje

sollentuna kalėjimas, kalėjimas švedijoje

Čia kalintys kaliniai mėgaujasi patogiomis lovomis ir atskirais vonios kambariais. Laisvalaikį jie gali leisti sporto salėje arba prie televizoriaus. Taip pat kiekvienas kalinys gali pats sau pasigaminti valgyti ką tik panorėjęs. Apsaugos čia irgi beveik nėra, nes kiekvienas centimetras stebimas saugumo kameromis.

Jos Didenybės moterų kalėjimas Anglijoje

jos didenybės moterų kalėjimas, kalėjimas anglijoje

Į šį kalėjimą patenka moterys, turinčios mažų vaikų. Čia kalinčios damos greičiau ne atlieka bausmę, o mokosi įsikabinti į gyvenimą ir atsakingai auginti vaikus. Kalinės gali nemokamai mokytis įvairiausių amatų – kad ir kirpėjos arba kosmetologės.

Soumenlinna kalėjimas Suomijoje

soumenlinna kalėjimas, kalėjimas suomijoje

Tai vienas atviriausių kalėjimų pasaulyje. Saloje įsikūręs miestelis visai neprimena nusikaltėlių buveinės. Kaliniai gyvena atskiruose namuose, o laiką leidžia dirbdami statybose arba kitus darbus.

Halden kalėjimas Norvegijoje

halden kalėjimas, kalėjimas norvegijoje

Jei anksčiau išvardintuose kalėjimuose dažniausiai kali nesunkius nusikaltimus padarę žmonės, tai šis kalėjimas yra tikras žudikų rojus. Halden kalėjime kalintys sunkūs nusikaltėliai laisvalaikiu gali kopinėti sienomis, lankytis bibliotekoje, mokytis gaminti valgyti ir netgi kurti muziką.

San Pedro kalėjimas Bolivijoje

san pedro kalėjimas, kalėjimas bolivijoje

Šis kalėjimas kiek kitoks nei visi. Jis nėra toks gražus, tačiau jame verdantis gyvenimas beveik niekuo nesiskiria nuo kituose Bolivijos miestuose gyvenančių žmonių kasdienybės. Kaliniai čia bausmę atlieka kartu su savo šeimomis. Kalėjime galima įkurti savo verslą – tarkim atidaryti parduotuvę arba kavinę. Beveik visi San Pedro kaliniai turi darbus kalėjime ir laiką leidžia visai kaip laisvėje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai