Katė  – kleptomanė: per porą mėnesių iš kaimynų pavogė kelias dešimtis vyriškių apatinių ir kojinių

kleptomanija, katė vagišė, vyriški apatiniai

Hamiltono miesto Naujojoje Zelandijoje gyventojai pastaruoju metu kenčia nuo neįprastų vagysčių – kiekvieną naktį iš jų dingsta vyriški apatiniai bei kojinės. Kaltininkė – katė Brigita.

Brigitos šeimininkė Sarah Nathan teigia, kad jos katės elgesys pasiekė visišką absurdo lygį ir ši nebežinanti ko imtis. Kiekvieną rytą prabudusi moteris savo namuose randa vis daugiau ir daugiau vyriškų apatinių bei kojinių. Vos prieš porą mėnesių į naują vietą su savo kate atsikrausčiusi Sarah teigia, kad jau sukaupė per 60 apatinių bei kojinių kolekciją.

Nežinodama ko imtis moteris kaimynų pašto dėžutėse pradėjo palikinėti raštelius su atsiprašymais ir siūlymais atvykti pas ją atsiimti pavogtų apatinių. Moteris netgi paviešino katės laimikių nuotrauką „Facebook‘e“ tikėdamasi, kad tai rajono gyventojams padės įminti mįslę kur dingsta jų drabužiai.

Anot šeimininkės, ankstesniuose namuose Brigita nebuvo tokia išranki ir karts nuo karto atnešdavo tiek vyriškų, tiek ir moteriškų apatinių bei įvairių kitų rūbų, kuriuos galėdavo panešti. Tačiau dabar katės skonis tapo itin specifiniu ir ji susikoncentravo į vyriškos auditorijos aprangą. Įdomu tik kaip turėjo reaguoti Sarah vyras, pirmą kartą namuose radęs svetimus vyriškus apatinius?

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *