Kaip tikrų tikriausia moteris atrodanti transeksualė pasiųsta kalėti į vyrų kalėjimą

SWNS_PRISON_TRANGENDER_01.jpg

Didžiosios Britanijos teismui nesenai teko netikėta dilema. Jiems reikėjo pasodinti į kalėjimą transeksualą, kurio pase nurodyta, kad jis yra vyras, tačiau išoriškai niekas nė neabejoja, kad jis – moteris. O dilema buvo tokia, kad teisėjai nežinojo į kurį – moterų ar vyrų kalėjimą nusikaltėlį pasiųsti.

26-erių Tara Hudson anksčiau buvo žinoma kaip Aaronas. Pastaruosius šešerius metus ji aktyviai keitėsi lytį gausybės operacijų dėka. Visažiste dirbusi transeksualė ramiai sau gyveno Didžiojoje Britanijoje, kol per praėjusias Kalėdas viename iš barų nesudalyvavo konflikte. Teismas ilgai nagrinėjo Taros bylą ir galiausiai nusprendė – ji turi 12 savaičių kartu su kitais 600 ten kalinčių vyrų praleisti kalėjime.

transeksuale2

Akivaizdu, kad Tarai vyrų kalėjime dėmesio tikrai nestigs, tad tam prieštarauti visomis išgalėmis ėmėsi jos mama Jackie Brooklyn. „Joje nebelikę nieko vyriško. Ji visiška moteris. Vyras ji tik pagal pasą. Kalėjime jos laukia pražūtis“, – teigė mama. Pasak motinos, visą laiką iki nuosprendžio paskelbimo ji tikėjosi, kad Tarai bus paskirta lygtinio laisvės apribojimo bausmė ir draudimas kurį laiką vartoti svaigalus, tad teismo nuosprendis jai buvo tikras šokas. Vis dėlto, panašu, kad teismas nėra linkęs keisti savo verdikto.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 2 lapkričio, 2015

    […] istoriją apie Tara Hudson – kaip moteris atrodantį transeksualą, kuris buvo pasiųstas laisvės atėmimo bausmę atlikti […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *