Vyras tvirtina, kad prieš 5 metus suvalgytas sumuštinis jį iki šiol verčia gadinti orą

Prieš 5 metus Tyrone Prades iš Didžiosios Britanijos gyveno įprastą gyvenimą, tačiau viskas pasikeitė tą dieną, kai Kalėdinės mugės metu Birmingeme jis iš maisto kioskelio nusipirko sumuštinį su kumpiu. Na, bent jau jis taip teigia savo teismo ieškinyje.

46-erių metų vyras 2017-aisiais po kelių valandų nuo tada, kai suvalgė lemtingąjį sumuštinį, ėmė jausti pilvo skausmus, viduriuoti ir vemti. Jo teigimu, po šio incidento 5 savaites jis praleido ligos patale. Tačiau tai nebuvo blogiausia dalis. Mat iki šiol vyras nuolat nevalingai gadina orą. Jo teigimu – viskas per tą prakeiktą sumuštinį.

Dabar, praėjus 5 metams, vyras padavė maisto kioskelį į teismą ir reikalauja priteisti 200 tūkst. svarų sterlingų (maždaug 240 tūkst. eurų). Pasak jo advokato, vyras iki šiol jaučia apsinuodijimo padarinius ir gėdisi pasirodyti viešumoje. Be to, maisto kioskelyje įsigytas sumuštinis, anot jo, buvo apkrėstas salmonelėmis. Savo ruoštu gynyba teigia, kad kalėdinės mugės laikotarpiu vykusio sanitarinio patikrinimo metu ant vieno iš peilių buvo aptikta e.coli bakterijos pėdsakų, bet ne salmonelių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *