Faktų mišrainė [59 dalis]

Šveicarija yra vienintelė šalis pasaulyje, turinti bunkerius visiems savo šalies gyventojams ir dar daugiau. Katastrofos atveju į bunkerius Šveicarijoje tilptų 114% šalies gyventojų.

Morfijus savo pavadinimą gavo nuo graikų dievo Morfėjaus, kuris yra miego ir sapnų dievas.

Statistinis keturmetis juokiasi 300 kartų per dieną. Statistinis keturiasdešimtmetis per dieną juokiasi 4 kartus.

Statistinis žmogus saugo 13 paslapčių. Penkiomis paslaptimis jis nėra su niekuo pasidalinęs.

Labiausiai ieškomas žodis Bing paieškos sistemoje yra „Google“.

Oficialus KFC restoranų tinklo profilis Twitter socialiniame tinkle seka lygiai 11 žmonių – 5 grupės Spice Girls mergina ir 6 visiškai atsitiktinius vyrus, vardu Herb.

Žolė atsirado prieš 66 milijonus metų. Dinozaurai išnyko prieš 65 milijonus metų. Tik maža dalis dinozaurų vaikščiojo ant žolės.

Spermos bankuose saugoma pakankamai spermos, kurios pakaktų apvaisinti visas pasaulio moteris. Tad jei rytoj visi vyrai staiga išnyktų, žmonija toliau galėtų būti pratęsta.

2001 metais Honda Europos rinkai norėjo pristatyti modelį, pavadinimu „Fitta“. Visgi paskutinę akimirką pavadinimą teko pakeisti į „Jazz“, nes buvo išsiaiškinti, kad Švedijoje, Danijoje ir Norvegijoje žodis Fitta reiškia moters vaginą. Dar keisčiau visa ši situacija būtų atrodžiusi dėl to, kad šūkis, su kuriuo nuspręsta pristatyti automobilį, buvo: „Naujoji Fitta (vagina) – maža išorėje, didelė viduje“.

Japonai turi žodį, apibūdinti vemiantį buvusį JAV prezidentą George H.W. Bush. Šis žodis yra „Bushusuru“ ir jis atsirado po to, kai vakarieniaudamas pas Japonijos ministrą pirmininką George H.W. Bush apsivėmė. Pažodžiui išvertus šis žodis reiškia „Padaryti Bušo dalyką“.
Vakarienės vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *