Ukrainiečių pora 123 dienas išbuvo susirakinę grandinėmis, tačiau vos jas nuėmus pasuko skirtingais keliais

Šių metų Valentino dieną Ukrainos žiniasklaidą apskriejo žinia, kad porelė iš Charkovo miesto nusprendė išsaugoti griūnančius savo santykius gana drąstišku būdu – susirakindami grandine 123 dienoms. Vis dėlto, išbandymui pasibaigus porelė ne liko susikibusi rankomis, o tą pačią akimirką pasuko skirtingais keliais.

Vasario 14 dieną eksperimentui ryžosi 33 metų automobilių pardavėjas Aleksandras Kudlajus ir 29-erių grožio specialistė Viktorija Pustovitova. Tądien priešais kameras jų riešai buvo surakinti tvirta grandine ir nuo tos akimirkos 4 mėnesius jie viską darė drauge – valgė, prausėsi, naudojosi tualetu, ėjo apsipirkti ir t.t.

Vis dėlto, iškart po pompastiško grandinių nuėmimo, kurio metu buvo užfiksuotas naujas tokio pobūdžio rekordas, porelė pasuko skirtingais keliais. „Mes turime skirtingą požiūrį į daugumą dalykų. Iš vienos pusės – tai mums netrukdo, mes tiesiog vienas kito nebetraukiame. Tačiau, kita vertus, mes nesame panašaus mąstymo žmonės, esame per daug skirtingi“, – išsiskyrimą komentavo Aleksandras. Panašios nuomonės buvo ir Viktorija, kuri teigė, kad per visą šį laiką nesulaukė visai jokio dėmesio iš Aleksandro.

Dabar porelė tikisi parduoti grandinę aukcione ir paaukoti pinigus labdarai. Neabejojama ir tuo, kad jie bandys užklupusi populiarumą išnaudoti pakeisdami savo darbus ir gyvenimus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *