Intymių faktų rinkinys

Penktadienį yra 56% didesnė tikimybė gauti sekso nei pirmadienį.

Trečdalis apklaustų moterų teigė mieliau metams laiko atsisakysiančios sekso, nei mėgstamiausio savo patiekalo.

Luizianos valstijoje (JAV) nuo šiol norint lankytis suaugusiems skirtuose tinklalapiuose, reikės įkelti savo paso nuotrauką.

Žmonės, kurie miega ant pilvo, kur kas dažniau sapnuoja seksą.

Dauguma vyrų, kopiančių į Everestą, patiria erekciją. Taip nutinka dėl išretėjusio oro ir sukilusio kraujo spaudimo. Kai kurie vyrai dėl šių priežasčių erekciją patiria ir lėktuve.

Susilaikymas nuo masturbacijos nepadeda vyrui tapti labiau vaisingu. Priešingai – dažniau besimasturbuojantis vyras turi kur kas aktyvesnius spermatozoidus, kurie gali greičiau apvaisinti moterį.

Seksas Nyderlanduose laikomas prigimtine žmogaus teise, tad negalią turintys piliečiai gali 12 kartų per metus nemokamai užsisakyti sekso paslaugas.

Maždaug dešimtadalis mūsų sapnų yra apie seksą. Tiesa, moterys dažniau sapnuoja besimylinčios su garsenybėmis, politikais ar savo buvusiaisiais, o štai vyrai kur kas dažniau sapnuoja grupinį seksą.

Nors ko gero visi esame bent kartą iš antrosios pusės išgirdę frazę „Ne šiandien. Galvą skauda.“, visgi tai kaip tik galėtų būti geru ženklu pasimylėti. Mokslininkai nustatė, kad migrenos kamuojami pacientai mylėdamiesi patiria didesnį seksualinį pasitenkinimą.

Mūvėdama kojines moteris turi didesnius šansus patirti orgazmą.

Savo seksualinį piką žmonės išgyvena maždaug būdami 25-erių. Nuo to amžiaus sekso kasmet sumažėja vidutiniškai po 3,2%.

Jei nenaudojate jokių apsisaugojimo priemonių, o pasitikite savo gebėjimu laiku ištraukti įnagį, tai labai rizikuojate. 10-18% porų, naudojančių šį metodą, pastoja per pirmus tokio sekso propagavimo metus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *