Svetainės išdėstymas patogiam televizoriaus žiūrėjimui

Turbūt visi galime pritarti, kad bene dažniausia veikla svetainėse yra televizoriaus žiūrėjimas. Tačiau susiduriama su problema, kad ne visi kambariai yra puikaus išdėstymo ar dizaino, kad būtų galima patogiai žiūrėti savo mėgstamą filmą. Kiekviena erdvė yra skirtinga. Tad pateikiame esminius dalykus ir patarimus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį tokiu atveju.

Sofa

Išnaudokite savo turimą sofą tinkamai. Jei svetainėje daug judama, nestatykite baldo prie pat sienos, o geriau netoli kambario vidurio. Tokiu būdu bus paliktas patogesnis praėjimas ir sofos galas funkcionuos kaip atskira siena. Taip pat, jei kiti norės sustoti svetainėje pažiūrėti televizorių, jie netrukdys sėdintiems ant sofos, nes galės tai padaryti už jų.

Jeigu Jūs turite televizorių viename dideliame kambaryje, kuris atlieka keletą funkcijų, pavyzdžiui – svetainės, virtuvės ir darbo erdvės, sofą taip pat galite panaudoti jų atskyrimui. Šiuo atveju baldas padalins kambarį į zonas, todėl žiūrėdami televizorių, jausitės kaip atskiroje svetainėje.

Televizorius

Tai yra ko ne pagrindinis svetainės objektas. Jeigu kambaryje yra kitas centras, į kurį nukreipti baldai, pavyzdžiui – židinys, televizorius gali būti pakabintas virš jo. Taip pat šis įrenginys gali būti pastatytas ir šalia židinio – ant stalo ar grindų. Tačiau ant grindų padėtas televizorius atrodys negražiai. TV staliukai gali padėti išspręsti šią problemą. Jie ne tik puikiai tinka kaip baldas televizoriui laikyti, bet ir suteikia pakankamai daug vietos. Ją galima išnaudoti daiktų pasidėjimui, pavyzdžiui – knygoms, žaidimo konsolėms, televizorių priedams.

Jeigu kambaryje pagrindinio dėmesio centro dar nėra, sukurkite jį, pastatydami televizorių. Šiuo atveju, viskas priklauso nuo Jūsų vaizduotės ir norų. Galite pastatyti jį kur norite, bet svarbiausia, kad į jo pusę būtų nukreipta sofa ar kėdės.

Taip pat, bandykite vengti 2 dažnų situacijų. Pirmoji – kai norint žiūrėti televizorių reikia pasukti galvą. Šitokią problemą padeda išspręsti baldai, kurie gali būti laisvai apsukami. Antroji situacija – kai reikia pakelti aukštai galvą. Tokiu atveju, nuleiskite televizorių žemyn.

Naudokite tai, ką turite

Nesvarbu, ar svetainėje baldų daug ar mažai, pasinaudokite kuo tik galite. Galbūt Jūs neturite milžiniško minkšto kampo, o tik dvivietę sofą ir kelias kėdes. Viskas gerai, svarbiausia pastatykite šiuos baldus kampu į televizorių. O visa kita priklauso nuo Jūsų kambario matmenų ir vaizduotės.

Jeigu norite pagerinti televizoriaus žiūrėjimo patirtį svetainėje, vadovaukitės šiais išdėstymo patarimais. Tačiau kiekvienas kambarys yra unikalus, sunku apibrėžti kiekvieną situaciją. Tad palikite vietos ir improvizacijai.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. sofos uztiesalas parašė:

    laaaabai geras patarimas buvo dėl sofos lokacijos, kad nebūtinai statyti prie sienos. mes irgi esam atitraukę, o už sofos pastatę darbo stalą su kompu, labai patogu. lyg ir kartu, lyg ir atskirai

  2. labai priklauso nuo svetainės dydžio ir pasirinktų baldų. Minkštas kampas, sofa ar foteliai yra kone visuose namuose. Juk tikrai malonu prie televizoriaus įsitaisyti beveik gulomis, pariesti po savimi kojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai