Svetainės išdėstymas patogiam televizoriaus žiūrėjimui

Turbūt visi galime pritarti, kad bene dažniausia veikla svetainėse yra televizoriaus žiūrėjimas. Tačiau susiduriama su problema, kad ne visi kambariai yra puikaus išdėstymo ar dizaino, kad būtų galima patogiai žiūrėti savo mėgstamą filmą. Kiekviena erdvė yra skirtinga. Tad pateikiame esminius dalykus ir patarimus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį tokiu atveju.

Sofa

Išnaudokite savo turimą sofą tinkamai. Jei svetainėje daug judama, nestatykite baldo prie pat sienos, o geriau netoli kambario vidurio. Tokiu būdu bus paliktas patogesnis praėjimas ir sofos galas funkcionuos kaip atskira siena. Taip pat, jei kiti norės sustoti svetainėje pažiūrėti televizorių, jie netrukdys sėdintiems ant sofos, nes galės tai padaryti už jų.

Jeigu Jūs turite televizorių viename dideliame kambaryje, kuris atlieka keletą funkcijų, pavyzdžiui – svetainės, virtuvės ir darbo erdvės, sofą taip pat galite panaudoti jų atskyrimui. Šiuo atveju baldas padalins kambarį į zonas, todėl žiūrėdami televizorių, jausitės kaip atskiroje svetainėje.

Televizorius

Tai yra ko ne pagrindinis svetainės objektas. Jeigu kambaryje yra kitas centras, į kurį nukreipti baldai, pavyzdžiui – židinys, televizorius gali būti pakabintas virš jo. Taip pat šis įrenginys gali būti pastatytas ir šalia židinio – ant stalo ar grindų. Tačiau ant grindų padėtas televizorius atrodys negražiai. TV staliukai gali padėti išspręsti šią problemą. Jie ne tik puikiai tinka kaip baldas televizoriui laikyti, bet ir suteikia pakankamai daug vietos. Ją galima išnaudoti daiktų pasidėjimui, pavyzdžiui – knygoms, žaidimo konsolėms, televizorių priedams.

Jeigu kambaryje pagrindinio dėmesio centro dar nėra, sukurkite jį, pastatydami televizorių. Šiuo atveju, viskas priklauso nuo Jūsų vaizduotės ir norų. Galite pastatyti jį kur norite, bet svarbiausia, kad į jo pusę būtų nukreipta sofa ar kėdės.

Taip pat, bandykite vengti 2 dažnų situacijų. Pirmoji – kai norint žiūrėti televizorių reikia pasukti galvą. Šitokią problemą padeda išspręsti baldai, kurie gali būti laisvai apsukami. Antroji situacija – kai reikia pakelti aukštai galvą. Tokiu atveju, nuleiskite televizorių žemyn.

Naudokite tai, ką turite

Nesvarbu, ar svetainėje baldų daug ar mažai, pasinaudokite kuo tik galite. Galbūt Jūs neturite milžiniško minkšto kampo, o tik dvivietę sofą ir kelias kėdes. Viskas gerai, svarbiausia pastatykite šiuos baldus kampu į televizorių. O visa kita priklauso nuo Jūsų kambario matmenų ir vaizduotės.

Jeigu norite pagerinti televizoriaus žiūrėjimo patirtį svetainėje, vadovaukitės šiais išdėstymo patarimais. Tačiau kiekvienas kambarys yra unikalus, sunku apibrėžti kiekvieną situaciją. Tad palikite vietos ir improvizacijai.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. sofos uztiesalas parašė:

    laaaabai geras patarimas buvo dėl sofos lokacijos, kad nebūtinai statyti prie sienos. mes irgi esam atitraukę, o už sofos pastatę darbo stalą su kompu, labai patogu. lyg ir kartu, lyg ir atskirai

  2. labai priklauso nuo svetainės dydžio ir pasirinktų baldų. Minkštas kampas, sofa ar foteliai yra kone visuose namuose. Juk tikrai malonu prie televizoriaus įsitaisyti beveik gulomis, pariesti po savimi kojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *