Leninas metė pirštinę Hitleriui kovoje dėl mažo miestelio mero posto

Kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų šį antraštė, ji nėra iš piršto laužta. Yungar miestas, esantis Peru, nesenai papuolė į pasaulinės žiniasklaidos akiratį dėl kurioziško sutapimo – čia dėl miesto mero posto varžosi Leninas ir Hitleris. Ne, ne tie patys… O tik jų bendravardžiai.

Hitler Alba Sánchez, vietinių dar vadinamas Geruoju Hitleriu, miestą jau valdė nuo 2011 iki 2014 metų, tačiau jam nusprendus kandidatuoti antrai kadencijai, apsireiškė Lenin Vladimir Rodríguez Valverde, kuris bandė sabotuoti rinkimus. Ir nors jis liko nieko nepešęs, ši dvikova atkreipė viso pasaulio dėmesį.

Mums nelabai įdomios šių veikėjų politinės pažiūros, kur kas įdomiau – kaip viskas sutapo, kad turėdami tokius vardus dabar jie yra politiniai oponentai. Pasirodo, kad 1980-aisiais Peru buvo itin populiarūs užsienietiški vardai, tad Alba Sánchez tėvai, kurie nieko nė nenutuokė apie Adolfą Hitlerį, davė jam Hitlerio vardą, nes šis skambėjo užsienietiškai. Vėliau, kai sužinojo apie savo vardo kilmę, vyras svarstė galimybę pasikeisti vardą, tačiau, kadangi jau buvo pradėjęs politinę karjerą, nusprendė nesiimti tokių drąstiškų priemonių.

Tuo tarpu kaip Leninas gavo savo vardą nežino net vietinė žiniasklaida.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *