Faktų mišrainė [14 dalis]

faktu-misraine

Japonijoje yra tokia žmonių grupė, kurie save vadina „Kibernetiniais benamiais“. Šie žmonės gyvena internetinėse kavinėse, nes jose dažnai būna tiesiog pigiau apsistoti nei nuomotis būstą. Didesnės interneto kavinės Japonijoje savo klientams siūlo nemokamus dušus ir netgi pardavinėja apatinius.

1986-aisiais viename Prancūzijos kalėjime kalėjęs Michel Vaujour pabėgo iš kalėjimo grasindamas sargybiniams nektarinu, kurį buvo nudažęs kaip rankinę granatą. Už kalėjimo sienų jo laukė sraigtasparnis, kurį pilotavo jo žmona, išmokusi tai daryti specialiai tam, kad išlaisvintų vyrą.

„Victoria Secret“ modelis Karolina Kurkowa dėl medicininio sutrikimo neturi bambos. Kiekvienos fotosesijos metu ši jai tiesiog „prifotošopinama“.

Prieš 180 metų buvo nuspręsta sugriauti Egipto piramides ir jų blokus panaudoti užtvankoms Nilo upėje statyti. Tačiau architektas, kuriam buvo pavesta ši užduotis, sufalsifikavo skaičiavimus ir pareiškė, kad griauti piramides būtų per brangu, taip jas išgelbėdamas nuo sunaikinimo.

Daugiau druskos sunaudojama keliams barstyti (8% visos išgautos druskos), nei žmonių vartojimui (6%).

Vibratorius XIX amžiuje buvo sukurtas medicininiais tikslais, jis būdavo naudojamas siekiant sumažinti moterų stresą.

Jei jūs vakar prisigėrėte ir šiandien nieko neprisimenate, tai ne todėl, kad būtumėt viską pamiršęs, tai todėl, kad vakar dieną smegenys „tiesiog“ nustojo viską įrašinėti.

2000-aisiais daktaras Allan Zarkin buvo toks patenkintas paties atliktu cezario pjūviu gimdyvei, kad ant jos skrandžio nusprendė išraižyti savo inicialus. Tai sužinojusi pacientė iš jo prisiteisė 5,5 milijonus JAV dolerių.

1995-aisiais Rusijos prezidentas Borisas Jelcinas viešėdamas Baltuosiuose Rūmuose taip nusigėrė, kad buvo rastas vidurį nakties vienais apatiniais Pensilvanijos aveniu bandydamas pasigauti taksi, kad šis nuvežtų jį į kokią nors vietinę piceriją.

Amerikos prezidentas Calvin Coolidge buvo tikras pokštininkas, jis dažnai į savo kabinetą išsikviesdavo apsaugos darbuotojus ir pasislėpdavo po stalu, kad šie manytų, jog prezidentas buvo pagrobtas.

Trylikta faktų mišrainės dalis

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Kristis parašė:

    Kekse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *