Faktų mišrainė [14 dalis]

faktu-misraine

Japonijoje yra tokia žmonių grupė, kurie save vadina „Kibernetiniais benamiais“. Šie žmonės gyvena internetinėse kavinėse, nes jose dažnai būna tiesiog pigiau apsistoti nei nuomotis būstą. Didesnės interneto kavinės Japonijoje savo klientams siūlo nemokamus dušus ir netgi pardavinėja apatinius.

1986-aisiais viename Prancūzijos kalėjime kalėjęs Michel Vaujour pabėgo iš kalėjimo grasindamas sargybiniams nektarinu, kurį buvo nudažęs kaip rankinę granatą. Už kalėjimo sienų jo laukė sraigtasparnis, kurį pilotavo jo žmona, išmokusi tai daryti specialiai tam, kad išlaisvintų vyrą.

„Victoria Secret“ modelis Karolina Kurkowa dėl medicininio sutrikimo neturi bambos. Kiekvienos fotosesijos metu ši jai tiesiog „prifotošopinama“.

Prieš 180 metų buvo nuspręsta sugriauti Egipto piramides ir jų blokus panaudoti užtvankoms Nilo upėje statyti. Tačiau architektas, kuriam buvo pavesta ši užduotis, sufalsifikavo skaičiavimus ir pareiškė, kad griauti piramides būtų per brangu, taip jas išgelbėdamas nuo sunaikinimo.

Daugiau druskos sunaudojama keliams barstyti (8% visos išgautos druskos), nei žmonių vartojimui (6%).

Vibratorius XIX amžiuje buvo sukurtas medicininiais tikslais, jis būdavo naudojamas siekiant sumažinti moterų stresą.

Jei jūs vakar prisigėrėte ir šiandien nieko neprisimenate, tai ne todėl, kad būtumėt viską pamiršęs, tai todėl, kad vakar dieną smegenys „tiesiog“ nustojo viską įrašinėti.

2000-aisiais daktaras Allan Zarkin buvo toks patenkintas paties atliktu cezario pjūviu gimdyvei, kad ant jos skrandžio nusprendė išraižyti savo inicialus. Tai sužinojusi pacientė iš jo prisiteisė 5,5 milijonus JAV dolerių.

1995-aisiais Rusijos prezidentas Borisas Jelcinas viešėdamas Baltuosiuose Rūmuose taip nusigėrė, kad buvo rastas vidurį nakties vienais apatiniais Pensilvanijos aveniu bandydamas pasigauti taksi, kad šis nuvežtų jį į kokią nors vietinę piceriją.

Amerikos prezidentas Calvin Coolidge buvo tikras pokštininkas, jis dažnai į savo kabinetą išsikviesdavo apsaugos darbuotojus ir pasislėpdavo po stalu, kad šie manytų, jog prezidentas buvo pagrobtas.

Trylikta faktų mišrainės dalis

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Kristis parašė:

    Kekse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai