Pietų Korėjoje šunų šeimininkai savo augintiniams daro plastines operacijas ir leidžia botokso injekcijas

kosmetine-chirurgija-sunims3

Jei jums atrodo nesąmonė, kai šunų šeimininkai savo keturkojus draugus vedasi į grožio salonus ir perka jiems prabangius drabužius, geriau toliau neskaitykite, nes liksite šokiruotas.

Pietų Korėjoje dabar itin gerus laikus išgyvena grožio salonai – plastinės chirurgijos klinikos, skirtos šunims. Jose jūsų augintiniui ne tik galima pakirpti uodegą, bet ir pasmailinti ausis, nusiurbti riebalus, pašalinti nereikalingą odą ar suleisti botokso injekciją veido kontūrų pakoregavimui. Procedūrų kainos prasideda nuo 50 eurų ir kyla iki keleto tūkstančių.

kosmetine-chirurgija-sunims

Pietų Korėja jau nuo seno laikoma plastinės chirurgijos sostine, mat joje galima operuotis be jokių siuntimų iš kitų gydytojų, o ir paslaugų kainos yra gerokai patrauklesnės nei, pavyzdžiui, Europoje ar Amerikoje. Tačiau operacijas dažnai atlieka šarlatanai, o ne tikri gydytojai, dėl to pasekmės kartais būna labai liūdnos. Tačiau dabar ne apie tai.

kosmetine-chirurgija-sunims2

Tiesa, ne visi plastikos chirurgai pritaria procedūrų darymui šunims. Anot kai kurių medikų, neetiška, kad žmonės sau leidžia su augintiniais elgtis kaip su žaislais. Atlikus apklausas paaiškėjo, kad 63% šunų savininkų norėtų, kad plastinės operacijos augintiniams būtų draudžiamos įstatymais. Tačiau norinčių savo šunis „gražinti“ su chirurgų pagalba vis tiek išlieka gana didelis procentas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *