Kovodama už migrantų teises „bjauriausia pasaulyje senė“ prisiklijavo užpakalį prie parduotuvės vitrinos

protestuotoja

Croydono (Pietų Londono dalis) gyventojų ramybę vakar sudrumstė  netikėtas nutikimas. Viduryje miesto atsistojusi šalia „Debenhams“ parduotuvės visa gerkle ėmė plyšauti pusnuogė moteris, užsirišusi jos titulą rodantį raištį, ant kurio buvo parašyta „Bjauriausia pasaulyje senė 2015“. Savo nuomonę ji garsiai reiškė apie migrantų krizę ir ragino jiems leisti laisvai judėti po visą pasaulį. O kad patvirtintų savo žodžius, moteris, kuri vėliau paaiškėjo esanti 56-erių Kay Bishop, prisiklijavo savo nuogą užpakalį prie parduotuvės vitrinos.

Žinoma, toks išsišokimas parduotuvės personalui visai nepatiko, tad šie iškvietė policiją. Tačiau atvykę pareigūnai negalėjo suimti moters, mat ji tiesiog reiškė savo nuomonę ir dar iki jiems pasirodant nuklijavo savo sėdimąją nuo blizgančios vitrinos. Pareigūnų paprašius ją suimti už nuogybių demonstravimą, šie pareiškė, kad moteris nėra nuoga. Ji dėvėjo liemenėlę, ant kurios buvo nupiešti speneliai ir apatines kelnaites, kurios imitavo plaukuotą tarpkojį. Tačiau teoriškai – tai ne nuogybės.

Tad pareigūnai tik stovėjo ir žiūrėjo į šį senutės performansą kol galiausiai jai atsibodo dėmesys ir moteris pasišalino. Tiesa, jos poziciją migrantų klausimu šiandien cituoja visi stambiausi Didžiosios Britanijos leidiniai. „Man atsibodo tai šaukti į televizorių. Mes esame vienoje planetoje ir turėtume leisti vieni kitiems keliauti ten, kur norime. Visi – Europa, Amerika, Kanada, Australija… Visi turėtų priimti migrantus. Niekas neturėtų gyventi karo krečiamose valstybėse“, – teigė moteris.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *