Rusijos mokslininkas padūrė kolegą už tai, kad šis išpasakodavo jo skaitomų knygų pabaigas

Tyrimų stotis Antarktidoje

Rusijos mokslininkas, dirbęs Bellingshausen tyrimų stotyje, esančioje Antartidoje, kaltinamas bandymu nužudyti kolegą. Pasikėsinimo priežastis kelia juoką – mokslininkui atsibodo, kad jo kolega nuolat pasako kuo baigsis šio skaitoma knyga.

55-erių Sergėjus Savitsky ir 52-ejų Olegas Beloguzovas kartu stotyje dirbo ketverius metus. Abu mokslininkai buvo užkietėję knygų skaitovai. Nelabai ką įdomesnio ir sugalvosi dienų dienas leisdamas visiškai izoliuotoje tyrimų stotyje vidury niekur. Tačiau draugystė baigėsi spalio 9 dieną, kai neapsikentęs kolegos „pokštų“ Savitsky dūrė jam į krūtinę virtuviniu peiliu. Tai pirmas istorijoje žinomas atvejis, kai pasikėsinama ką nors nužudyti Antarktidoje. Ir tai neabejotinai įeis į istoriją.

Laimei Beloguzovą laiku pavyko išgabenti sraigtasparniu į ligoninę. Ir nors peilis smigo iki pat širdies, dabar vyras yra stabilios būklės ir spačiai sveiksta. Savo ruožtu Savitsky pats pasidavė policijai. Na, o rusai gavo progą geriau pažinti kasdienį mokslininkų gyvenimą tyrimų stotyje. Pasirodo, kad apart knygų, šie teturėjo televizorių su dviem rusiškais kanalais, sporto salę ir neribotą kiekį degtinės. Ko daugiau reikia, kad net protingi žmonės imtųsi žiaurumo?

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *