Jake Browne – pirmasis pasaulyje oficialus žolytės kritikas

Jake-Browne-zoles-kritikas

Jake Browne iš Denverio (JAV) ko gero dirba kiekvieno apsirūkiusio jaunuolio svajonių darbą. Jis – pirmasis pasaulyje oficialus žolytės kritikas.

Po to, kai sausį šioje valstijoje buvo legalizuota marihuana, didžiausias vietinis laikraštis „The Denver Post“ susizgribo, kad reikia informuoti žmones apie tai, kur galima nusipirkti geros žolytės, tad pasamdė 31-erių metų vietinį komiką ir lengvų narkotikų entuziastą dirbti žolės kritiku. Dabar jis kartą į savaitę turi parengti po straipsnį apie skirtingų suktinių sukeltą poveikį, skonį ir kokybę. „Žmonės man nuolat kartoja, kad tai ko gero geriausias darbas pasaulyje“ – teigia Browne.

"Sunkaus" darbo akimirka

“Sunkaus” darbo akimirka

Šiuo metu „The Denver Post“ turi du žolės kritikus ir aktyviai ieško trečiojo, mat šie straipsniai susilaukia tokio susidomėjimo, kokio nesulaukia kitos kasdienės naujienos. „Mes turim restoranų kritiką, vynų kritiką. Mes turim ir daugybę apdovanojimų mums pelniusį alaus kritiką. Natūralų, kad mes būtinai turėjome susirasti ir žolės kritiką“ – tvirtino vyriausias leidinio redaktorius.

Prieš pradėdamas savo karjerą laikraštyje Browne kurį laiką dirbo draugo įkurtos medicininės marihuanos krautuvėlės rinkodaros direktoriumi, vėliau jam kilo idėja sukurti tinklaraštį, kuriame rašytų apie skirtingų žolės rūšių poveikė bei kokybę. Įdomu tai, kad Browne yra apdovanotas gebėjimu justi daugiau skonių, nei vidutinis žmogus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *