Būdama vos 36-erių, moteris iš Ugandos pagimdė jau 44 vaikus

Dabar Mariam Nabatanazi iš Ugandos yra 39-eri, paskutinius savo vaikus ji pagimdė prieš trejus metus, o viso per savo gyvenimą gimdė net 20 kartų. Dar labiau neįtikėtina tai, kad po 20-ies gimdymų ji turi 44 vaikus! Kaip rašo naujienų portalas Reuters, moteris iš viso pagimdė šešias dvynukų poras, keturis kartus pagimdė trynukus ir net penkis kartus – ketvertukus.

Tiesa, negalvokite, kad gimdyti ji pradėjo tik sulaukusi pilnametystės. Ugandoje įprasta mergaites ištekinti dar ankstyvoje paauglystėje. Taip nutiko ir Mariam, kuri ištekėjo būdama 12-os. Jos vyru tapo 28-erių metų vaikinas. Pirmąją dvynukų portą mergina pagimdė praėjus metams po santuokos. Po pirmojo gimdymo Mariam kreipėsi į medikus, kurie nustatė, kad jos kiaušidės yra neįprastai didelės, todėl naudoti kontraceptinius vaistus jai buvo uždrausta, nes tai galėjo pakenkti sveikatai, o tikimybė pastoti buvo milžiniška.

Liūdniausia šios istorijos dalis yra ta, kad vyras ją paliko prieš trejus metus ir Mariam liko viena rūpintis gausybe vaikų. Kai kuriems Mariam vaikams jau 23-eji, tad jie padeda mamai rūpintis broliais ir sesėmis, tačiau didelė šeima vis tiek gyvena itin skurdžiai. Pasak Mariam, įprastinę dieną jos šeima suvalgo 25 kilogramus kukurūzų miltų.

Nuotraukos: Independent.ng

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *