74-erių metų indė tapo seniausia gimdyve pasaulyje

74-erių metų Mangayamma iš Indijos šią savaitę pasirodė ko gero visuose Indijose leidiniuose, o dabar jos neįtikėtina istorija plinta po visą pasaulį. Moteris ypatinga tuo, kad būdama tokio amžiaus sugebėjo pirmą kartą tapti mama. Oficialiai ji yra seniausia gimdyvė istorijoje.

Moteris dar 1962 metais sutiko savo gyvenimo meilę ir netrukus ištekėjo. Tačiau ilgus metus pora nesugebėjo susilaukti kūdikio. Vietiniai netgi ėmė moterį vadinti prakeikta, tačiau ši vis tiek nenuleido rankų. Praėjusiais metais jos kaimynė, būdama 55-erių, po dirbtinio apvaisinimo sėkmingai pagimdė. Tada ir šiai garbingo amžiaus moteriai nušvito viltis. Ji nusprendė kreiptis į kliniką, atliekančią dirbtinio apvaisinimo procedūras.

Klinika į tokio amžiaus moterį pažiūrėjo labai atsakingai. Jie atliko visus reikiamus testus, moterį netgi nusiuntė pas pasichologą konsultacijai, ir galiausiai jiems neliko nieko kito, kaip tik sutikti apvaisinti garbaus amžiaus damą, nes ši buvo sveikut sveikutėlė ir galėjo išnešioti kūdikį.

Viso nėštumo metu Nagayamma buvo akylai stebima medikų dar ir dėl to, nes jos įsčiose užsimezgė ne viena, o netgi dvi gyvybės. Bet viskas vyko pagal planą ir vos prieš porą dienų moteris tapo rekordininke, ji pagimdė būdama 74-erių metų amžiaus. Ankstesnis rekordas priklausė Daljinder Kaur, kuri 2016 metais pagimdė būdama 70-ies.

„Tik dėka Dievo ir medikų aš dabar galiu didžiuotis būdamas dviejų mergaičių tėvu. Esu labai laimingas. Po 54 santuokos metų Dievas pagaliau išgirdo mūsų maldas“, – džiaugsmu dalinosi 80 metų amžiaus tėvas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *