Intymūs faktai apie erekciją

Vidutinis vyras per naktį miegodamas patiria 3-5 erekcijas.

Penis erekcijos metų gali lūžtį. Tik čia lūžta ne kaulas, o įsitempusios kraujagyslės. Po tokio lūžio peniui sutvirtinti įprastai reikia operacijos.

Net vaisius moters gimdoje jau gali patirti erekciją. Tiesa, vaisiui tai nutinka tikrai ne dėl seksualinių dirgiklių.

Varpą sudaro trys kempinę primenančios cilindrinės kameros, kurios pamažu prisipildo krauju, kai jaučiamas susijaudinimas. Dėl padidėjusio kraujo spaudimo, kraujas negali ištekėti iš varpos ir tai vadinama erekcija.

Vidutinis penio ilgis erekcijos metu yra 13-14 centimetrų.

Erekcijos sutrikimai nėra retas dalykas net ir jauname amžiuje. 2021 metais atlikto tyrimo metu nustatyta, kad net 11% vyrų nuo 18 iki 32 metų jau yra susidūrę su erekcijos sutrikimais.

Erekcijos sutrikimas gali būti ir rimtesnės problemos simptomas. Dažnai šis sutrikimas lydi širdies ligas, diabetą, aukštą kraujospūdį ar aukštą cholesterolio lygį.

Orgazmui pasiekti erekcija nebūtina. Net ir vyrai, turintys erekcijos sutrikimų, pasiekia orgazmą seksualinės stimuliacijos metu.

Erekcijos sutrikimus skatina ir gyvenimo būdas: stresas, nerimas, rūkymas, gausus alkoholio vartojimas.

Dažniausia poza, po kurios lūžta penis – kai mylintis moteris yra viršuje.

Nėra tikslo spręsti apie vyro penį, kol nepamatai jo erekcijos metu. Mokslininkai nustatė, kad tarp penio dydžio ramybės būsenoje ir dydžio erekcijos metu nėra beveik jokios koreliacijos. Tai reiškia, kad mažas penis ramybės būsenoje gali padidėti kelis kartus erekcijos metu, bet taip pat gali būti ir taip, jog didelis penis ramybės būsenoje pasiekęs erekciją padidės vos truputėlį.

Dauguma vyrų, kopiančių į Everestą, patiria erekciją. Taip nutinka dėl išretėjusio oro ir sukilusio kraujo spaudimo. Kai kurie vyrai dėl šių priežasčių erekciją patiria ir lėktuve.

Mikropeniu laikomas penis, kurio ilgis erekcijos būsenoje nesiekia 9,32 centimetrų. Tokį penį turi 0,6% pasaulio vyrų.

Vyro erekcijos metu jo penis prisipildo maždaug 130 mililitrų kraujo. Vidutinis triušis turi vos 126 mililitrus kraujo savo kūne. Tad teoriškai penyje susijaudinus būna tiek kraujo, kiek vidutiniame triušyje.

Jei sergate priapizmu ir jūsų erekcija trunka ilgiau nei 4 valandas – turite rimtų problemų. Iš esmės, jei kraujas varpoje užsilieka per ilgai, jis tampa išeminiu ir ima krešėti, o tada situacija tik dar labiau pablogėja, nes jis nebegali ištekėti iš varpos atgal į kraujotakos sistemą. O toliau jau prasideda audinių nykimas.

Nors paskutinės miego stadijos metu vyrai dažnai patiria erekciją, tai nieko bendro su paties sapno turiniu neturi.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai