Įdomūs faktai apie Hot Wheels

Hot Wheels pasauliui pristatytas 1968 metais Niujorke.

Pirmasis Hot Wheels automobilis buvo tamsiai mėlynos spalvos Camaro.

Per visą laiką pagaminta daugiau nei 6 milijardai Hot Wheels automobiliukų.

Šiai dienai per savaitę pagaminama 10 milijonų Hot Wheels modeliukų.

Vidutinis vaikas Amerikoje turi 50 Hot Wheels automobilių.

Egzistuoja daugiau nei 20 tūkst. skirtingų modeliukų.

Hot Wheels bendradarbiauja su praktiškai visais automobilių gamintojais pasaulyje.

Hot Wheels kūrėjas Elliot Handler yra Barbės kurėjos Ruth Handler vyras. Ši pora tikrai žino kaip padaryti žaislus populiariausiais pasaulyje.

Nors Hot Wheels modeliukai kainuoja vos kelis eurus, kolekcionieriai juos itin mėgsta. Kai kurie retesni ir senesni modeliai šiandien vertinami dešimtimis tūkstančių eurų.

Net ir nauji modeliai, įsigyti už kelis eurus, gali būti vertinami kolekcionierių. Nuo 1995 metų iki dabar karts nuo karto Hot Wheels išleidžia beveik įprastai atrodančius, tačiau minimaliai besiskiriančius „Treasure Hunt“ modelius. Juos galima atpažinti iš nedidelio, kur nors ant modeliuko esančio ugnies simbolio. Taip pat šis simbolis randamas ant kartoninės pakuotės, iš karto po modeliuku. Neišpakuoti šie modeliukai verti kelių dešimčių eurų, nors parduotuvėje juos galima įsigyti už kelis eurus. Būtent dėl to egzistuoja kolekcionieriai, kurie parduotuvėse medžioja tokius „Treasure Hunt“ modelius.

Parduotuvėse dažnai vieną šalia kito galima aptikti Hot Wheels ir Matchbox modeliukus. Ir nors tai atrodo kaip konkurentai, abu šiuos prekinius ženklus valdo tas pats žmogus. Matchbox kompanija sukurta netgi anksčiau nei Hot Wheels, visgi 1992 metais Hot Wheels kompanija nupirko Matchbox.

Ilgiausia Hot Wheels trasa, kurią yra įveikęs automobiliukas, buvo pastatyta Sidnėjuje 2020 metais. Jos ilgis – 751 metras ir 13 centimetrų.

Taip pats skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *