Įdomūs faktai apie Hot Wheels

Hot Wheels pasauliui pristatytas 1968 metais Niujorke.

Pirmasis Hot Wheels automobilis buvo tamsiai mėlynos spalvos Camaro.

Per visą laiką pagaminta daugiau nei 6 milijardai Hot Wheels automobiliukų.

Šiai dienai per savaitę pagaminama 10 milijonų Hot Wheels modeliukų.

Vidutinis vaikas Amerikoje turi 50 Hot Wheels automobilių.

Egzistuoja daugiau nei 20 tūkst. skirtingų modeliukų.

Hot Wheels bendradarbiauja su praktiškai visais automobilių gamintojais pasaulyje.

Hot Wheels kūrėjas Elliot Handler yra Barbės kurėjos Ruth Handler vyras. Ši pora tikrai žino kaip padaryti žaislus populiariausiais pasaulyje.

Nors Hot Wheels modeliukai kainuoja vos kelis eurus, kolekcionieriai juos itin mėgsta. Kai kurie retesni ir senesni modeliai šiandien vertinami dešimtimis tūkstančių eurų.

Net ir nauji modeliai, įsigyti už kelis eurus, gali būti vertinami kolekcionierių. Nuo 1995 metų iki dabar karts nuo karto Hot Wheels išleidžia beveik įprastai atrodančius, tačiau minimaliai besiskiriančius „Treasure Hunt“ modelius. Juos galima atpažinti iš nedidelio, kur nors ant modeliuko esančio ugnies simbolio. Taip pat šis simbolis randamas ant kartoninės pakuotės, iš karto po modeliuku. Neišpakuoti šie modeliukai verti kelių dešimčių eurų, nors parduotuvėje juos galima įsigyti už kelis eurus. Būtent dėl to egzistuoja kolekcionieriai, kurie parduotuvėse medžioja tokius „Treasure Hunt“ modelius.

Parduotuvėse dažnai vieną šalia kito galima aptikti Hot Wheels ir Matchbox modeliukus. Ir nors tai atrodo kaip konkurentai, abu šiuos prekinius ženklus valdo tas pats žmogus. Matchbox kompanija sukurta netgi anksčiau nei Hot Wheels, visgi 1992 metais Hot Wheels kompanija nupirko Matchbox.

Ilgiausia Hot Wheels trasa, kurią yra įveikęs automobiliukas, buvo pastatyta Sidnėjuje 2020 metais. Jos ilgis – 751 metras ir 13 centimetrų.

Taip pats skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai