Rekordai, kuriuos bus velniškai sunku pagerinti

Toliausiai tornado nuneštas žmogus
Matt Suter 2006-aisiais ramiai sau stovyklavo, kai netikėtai jį kartu su visu nameliu ant ratų pasičiupo tornadas ir nunešė 398 metrus.

Ilgiausiai arklio tempiamas žmogus, kuris degė
Kad ir kaip absurdiškai tai skambėtų, tam ryžosi ekstremalas Josef Todtling, kuris degdamas buvo nutemptas arklio 500 metrų.

Toliausiai pro akį iščiurkšta pieno srovė
Net neklauskit kaip tai įmanoma. Mes ir patys nežinome. Tačiau šis Gineso rekordas priklauso turkui Ilker Yilmaz nuo tada, kai jis įtraukė pieną pro nosį, o iššvirkštė jį pro akį 279,5 centimetrus.

Didžiausias inkstų akmuo
Šito rekordo ko gero net ir nenorėtumėt pagerinti, tačiau 2004-aisiais iš indo Vilas Ghuge inksto buvo pašalintas 13 centimetrų skersmes akmuo.

Ilgiausias laikas, praleistas ant neštuvų, laukiant ligoninės lovos
Šis rekordas priklauso Tony Collins, kuris ant neštuvų 2001-aisiais kantriai išlaukė 77 valandų ir 30 minučių, kol galiausiai gavo lovą.

Daugiausiai skalbinių segtukų užsisegta ant veido per vieną minutę
Tai vienas iš tų retų rekordų, kuriam galite pasipraktikuoti namuose ir jūs. Silvio Sabala 2012-aisiais per minutę ant veido sugebėjo užsisegti 52 segtukus.

Daugiausiai per gyvenimą susilaužytų kaulų
433 – tiek kaulų per savo gyvenimą sugebėjo susilaužyti ekstremalas Evel Knievel. Kaip jau turbūt supratot, kai kurie kaulai lūžo tikrai ne po kartą.

Daugiausiai pauostytų kojų
Klausite – kas norėtų siekti tokio rekordo? Ogi Ohajaus tyrimų instituto darbuotoja Madeline Albrecht, kuri per 15 darbo metų mokslo tikslais pauostė 5600 kojų.

Daugiausiai kartų susikirsta per vairavimo egzaminą
Cha Sa-Soon iš Pietų Korėjos vairavimo egzaminą išlaikė tik iš 960-o bandymo.

Ilgiausiai trukęs žagsulys
Tai ko gero baisiausias rekordas, kokį galima įsivaizduoti, tačiau Charles Osborne žagsėjo nuo 1922-ų metų iki pat 1990-ųjų. Be sustojimo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *