Rekordai, kuriuos bus velniškai sunku pagerinti

Toliausiai tornado nuneštas žmogus
Matt Suter 2006-aisiais ramiai sau stovyklavo, kai netikėtai jį kartu su visu nameliu ant ratų pasičiupo tornadas ir nunešė 398 metrus.

Ilgiausiai arklio tempiamas žmogus, kuris degė
Kad ir kaip absurdiškai tai skambėtų, tam ryžosi ekstremalas Josef Todtling, kuris degdamas buvo nutemptas arklio 500 metrų.

Toliausiai pro akį iščiurkšta pieno srovė
Net neklauskit kaip tai įmanoma. Mes ir patys nežinome. Tačiau šis Gineso rekordas priklauso turkui Ilker Yilmaz nuo tada, kai jis įtraukė pieną pro nosį, o iššvirkštė jį pro akį 279,5 centimetrus.

Didžiausias inkstų akmuo
Šito rekordo ko gero net ir nenorėtumėt pagerinti, tačiau 2004-aisiais iš indo Vilas Ghuge inksto buvo pašalintas 13 centimetrų skersmes akmuo.

Ilgiausias laikas, praleistas ant neštuvų, laukiant ligoninės lovos
Šis rekordas priklauso Tony Collins, kuris ant neštuvų 2001-aisiais kantriai išlaukė 77 valandų ir 30 minučių, kol galiausiai gavo lovą.

Daugiausiai skalbinių segtukų užsisegta ant veido per vieną minutę
Tai vienas iš tų retų rekordų, kuriam galite pasipraktikuoti namuose ir jūs. Silvio Sabala 2012-aisiais per minutę ant veido sugebėjo užsisegti 52 segtukus.

Daugiausiai per gyvenimą susilaužytų kaulų
433 – tiek kaulų per savo gyvenimą sugebėjo susilaužyti ekstremalas Evel Knievel. Kaip jau turbūt supratot, kai kurie kaulai lūžo tikrai ne po kartą.

Daugiausiai pauostytų kojų
Klausite – kas norėtų siekti tokio rekordo? Ogi Ohajaus tyrimų instituto darbuotoja Madeline Albrecht, kuri per 15 darbo metų mokslo tikslais pauostė 5600 kojų.

Daugiausiai kartų susikirsta per vairavimo egzaminą
Cha Sa-Soon iš Pietų Korėjos vairavimo egzaminą išlaikė tik iš 960-o bandymo.

Ilgiausiai trukęs žagsulys
Tai ko gero baisiausias rekordas, kokį galima įsivaizduoti, tačiau Charles Osborne žagsėjo nuo 1922-ų metų iki pat 1990-ųjų. Be sustojimo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai