Norint pasinaudoti asmenine paskola

Nėra universalios formulės, kaip sulaukti asmeninės paskolos paraiškos patvirtinimo. Tokie kriterijai kaip kredito reitingas ir pajamų dydis skiriasi priklausomai nuo kreditoriaus. Be to, yra taikoma daug papildomų reikalavimų, kuriuos reikia atitikti. Tačiau kreditoriai visuomet turi vieną bendrą bruožą: jie nori, kad paskolos būtų grąžintos laiku, o tai reiškia, kad jos patvirtina tik tas paskolų paraiškas, kurias pateikę vartotojai atitinka jų reikalavimus. Todėl pateikiame informaciją kas ta asmeninė paskola bei kelis naudingus patarimus norintiems pasinaudoti asmenine paskola.

Pagerinkite savo kredito reitingą

Kredito reitingas yra labai svarbu asmeninių paskolų paraiškose. Kuo aukštesnis jūsų kredito reitingas, tuo didesnės jūsų galimybės gauti paskolos paraiškos patvirtinimą. Taigi, visų pirma jums reikėtų išsiaiškinti, koks yra jūsų kredito reitingas. Tai darydami jūs kartu turite peržiūrėti ir savo kredito ataskaitas, bandydami išsiaiškinti, ar jose nėra jokių klaidų ir netikslumų. Jei tokių klaidų rastumėte, jas pašalinę galėtumėte pagerinti ir savo kredito reitingą.

Taip pat labai svarbu, kad jūs visuomet laiku atliktumėte visus jums tenkančius mokėjimus. Tai reiškia, kad jei norite turėti kuo geresnį kredito reitingą, svarbiu veiksniu tampa net ir komunalinių bei telekomunikacijų sąskaitų savalaikis apmokėjimas. Jei iki šiol buvote pratę įvairių mokėjimų datą atidėti bent keliomis dienomis, nuo šiol tokios neteisingos praktikos atsisakykite.

Žinokite savo pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykį

Paskolos paraiškoje prašoma nurodyti metines pajamas. Tai yra labai svarbus veiksnys, kuris turi tiesioginės įtakos jūsų mokumo vertinimui. Tačiau lygiai taip pat yra reikalaujama nurodyti, kokie yra jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai, todėl svarbu, kad jūs žinotumėte, koks yra jūsų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis. Tai padėtų jums lengviau suprasti, ar iš tikrųjų galite tikėtis sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo.

Darykite viską, ką galite, kad sumažintumėte skolas

Padidinus pajamas ir sumažinus finansinių įsipareigojimų dydį, pagerėja skolų ir pajamų santykis, t.y. mėnesinių paskolų grąžinimo įmokų ir mėnesinių pajamų santykis. Todėl jei norite padidinti tikimybę gauti asmeninę paskolą pačiomis palankiausiomis sąlygomis, turėtumėte pasistengti ne tik sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus, tačiau taip pat padidinti ir savo gaunamas oficialias pajamas.

Neprašykite per daug pinigų

Jokiu būdu neleiskite sau į kreditorius kreiptis dėl didesnės nei jums iš tikrųjų reikia asmeninės paskolos. Nors ši mintis jums iš pirmo žvilgsnio gali skambėti labai patraukliai, gavę didesnę paskolą nei jums reikia užsibrėžtam tikslui pasiekti, gerokai labiau save apsunkinsite ir susidursite su didesnėmis išlaidomis. Todėl kreipkitės tik dėl tokios asmeninės paskolos, kokios jums iš tikrųjų reikia.

Apsvarstykite galimybę dėl paskolos kreiptis su laiduotoju

Jei jūsų kredito reitingas nėra pakankamai aukštas ir dėl to kreditoriai į jus žvelgia kaip į didesnės rizikos klientą, galite apsvarstyti galimybė dėl asmeninės paskolos kreiptis kartu su laiduotoju. Tačiau tokio sprendimo atveju jūs turėtumėte būti tikri, jog jūsų pasirinkto laiduotojo kredito reitingas yra labai geras. Priešingu atveju kreditoriai jūsų paskolos paraišką taip pat gali atmesti.

Raskite tinkamus kreditorius

Dauguma kreditorių iš anksto pateikia konkrečius minimalius reikalavimus, kuriuos privalo atitikti dėl asmeninių paskolų į kreditorius besikreipiantys vartotojai. Be to, dažnai suteikiama galimybė pasinaudoti ir asmeninės paskolos skaičiuokle, pateikiančia preliminarius skaičius. Todėl prieš kreipdamiesi dėl paskolos, atlikite kreditorių paiešką ir palyginkite jų taikomus asmeninių paskolų pasiūlymus. Tokiu būdu galėsite lengviau surasti patraukliausiomis sąlygomis pasižyminčią asmeninę paskolą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *