Norint pasinaudoti asmenine paskola

Nėra universalios formulės, kaip sulaukti asmeninės paskolos paraiškos patvirtinimo. Tokie kriterijai kaip kredito reitingas ir pajamų dydis skiriasi priklausomai nuo kreditoriaus. Be to, yra taikoma daug papildomų reikalavimų, kuriuos reikia atitikti. Tačiau kreditoriai visuomet turi vieną bendrą bruožą: jie nori, kad paskolos būtų grąžintos laiku, o tai reiškia, kad jos patvirtina tik tas paskolų paraiškas, kurias pateikę vartotojai atitinka jų reikalavimus. Todėl pateikiame informaciją kas ta asmeninė paskola bei kelis naudingus patarimus norintiems pasinaudoti asmenine paskola.

Pagerinkite savo kredito reitingą

Kredito reitingas yra labai svarbu asmeninių paskolų paraiškose. Kuo aukštesnis jūsų kredito reitingas, tuo didesnės jūsų galimybės gauti paskolos paraiškos patvirtinimą. Taigi, visų pirma jums reikėtų išsiaiškinti, koks yra jūsų kredito reitingas. Tai darydami jūs kartu turite peržiūrėti ir savo kredito ataskaitas, bandydami išsiaiškinti, ar jose nėra jokių klaidų ir netikslumų. Jei tokių klaidų rastumėte, jas pašalinę galėtumėte pagerinti ir savo kredito reitingą.

Taip pat labai svarbu, kad jūs visuomet laiku atliktumėte visus jums tenkančius mokėjimus. Tai reiškia, kad jei norite turėti kuo geresnį kredito reitingą, svarbiu veiksniu tampa net ir komunalinių bei telekomunikacijų sąskaitų savalaikis apmokėjimas. Jei iki šiol buvote pratę įvairių mokėjimų datą atidėti bent keliomis dienomis, nuo šiol tokios neteisingos praktikos atsisakykite.

Žinokite savo pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykį

Paskolos paraiškoje prašoma nurodyti metines pajamas. Tai yra labai svarbus veiksnys, kuris turi tiesioginės įtakos jūsų mokumo vertinimui. Tačiau lygiai taip pat yra reikalaujama nurodyti, kokie yra jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai, todėl svarbu, kad jūs žinotumėte, koks yra jūsų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis. Tai padėtų jums lengviau suprasti, ar iš tikrųjų galite tikėtis sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo.

Darykite viską, ką galite, kad sumažintumėte skolas

Padidinus pajamas ir sumažinus finansinių įsipareigojimų dydį, pagerėja skolų ir pajamų santykis, t.y. mėnesinių paskolų grąžinimo įmokų ir mėnesinių pajamų santykis. Todėl jei norite padidinti tikimybę gauti asmeninę paskolą pačiomis palankiausiomis sąlygomis, turėtumėte pasistengti ne tik sumažinti savo turimus finansinius įsipareigojimus, tačiau taip pat padidinti ir savo gaunamas oficialias pajamas.

Neprašykite per daug pinigų

Jokiu būdu neleiskite sau į kreditorius kreiptis dėl didesnės nei jums iš tikrųjų reikia asmeninės paskolos. Nors ši mintis jums iš pirmo žvilgsnio gali skambėti labai patraukliai, gavę didesnę paskolą nei jums reikia užsibrėžtam tikslui pasiekti, gerokai labiau save apsunkinsite ir susidursite su didesnėmis išlaidomis. Todėl kreipkitės tik dėl tokios asmeninės paskolos, kokios jums iš tikrųjų reikia.

Apsvarstykite galimybę dėl paskolos kreiptis su laiduotoju

Jei jūsų kredito reitingas nėra pakankamai aukštas ir dėl to kreditoriai į jus žvelgia kaip į didesnės rizikos klientą, galite apsvarstyti galimybė dėl asmeninės paskolos kreiptis kartu su laiduotoju. Tačiau tokio sprendimo atveju jūs turėtumėte būti tikri, jog jūsų pasirinkto laiduotojo kredito reitingas yra labai geras. Priešingu atveju kreditoriai jūsų paskolos paraišką taip pat gali atmesti.

Raskite tinkamus kreditorius

Dauguma kreditorių iš anksto pateikia konkrečius minimalius reikalavimus, kuriuos privalo atitikti dėl asmeninių paskolų į kreditorius besikreipiantys vartotojai. Be to, dažnai suteikiama galimybė pasinaudoti ir asmeninės paskolos skaičiuokle, pateikiančia preliminarius skaičius. Todėl prieš kreipdamiesi dėl paskolos, atlikite kreditorių paiešką ir palyginkite jų taikomus asmeninių paskolų pasiūlymus. Tokiu būdu galėsite lengviau surasti patraukliausiomis sąlygomis pasižyminčią asmeninę paskolą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai