Šventė, numirė, o vėliau prabudo morge, atsikėlė ir grįžo pas draugus toliau švęsti

rusas-mire

Kai kalbama apie Rusijoje įvykusius incidentus, kurių metu vieną iš pagrindinių vaidmenų atlieka alkoholis, atrodo jau niekas nebegali mūsų nustebinti. Tačiau ši istorija, įvykusi antradienio naktį, neįtikėtina atrodo net ir patiems rusams.

Rytinėje Rusijos dalyje, Khasansky regione, tarpušvenčiu daugybė rusų nesiliovė švęsti ištisas dienas. Vienoje iš tokių kompanijų dalyvavo ir mūsų herojus. Ne pirmą dieną gerdamas su draugais jis užmigo ir nebeprabudo. Supratę, kad su draugu kažkas negerai, jo sugerovai iškvietė pareigūnus, kurie konstatavo vyro virtį ir išvežė jį į morgą.

Kadangi morgas antradienio naktį buvo sausakimšas, vyras buvo paguldytas ne į atskirą šaldytuvą, bet paliktas bendroje atvėsintoje patalpoje ant grindų. Įsivaizduokite koks šokas turėjo ištikti morgo budėtoją, kuri vidury nakties išgirdo beldimą, sklindantį iš šaldymo patalpos. Atidariusi duris moters išvydo ne ką kitą, o gyvą ir sveiką dar tą patį vakarą atvežtą degtinės perdozavusį vyrą.

Budėtoja tuojau pat paskambino į policiją ir šiaip ne taip įtikino atsiųsti pareigūnus į morgą. Šie irgi negalėjo patikėti savo akimis, tačiau jiems neliko nieko kito, kaip tik paleisti „negyvėlį“ į laisvę. Įdomiausia tai, kad šis grįžo ne namo, o pas savo sugerovus, kuriems turėjo papasakoti tikrai neįtikėtiną istoriją.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *