Lietuvos internautai pasidalino į skirtingas barikadų puses

whydotas

Panašu, kad jaunojo komiko Whydoto gyvenime atėjo pokyčių metas. Arba jis dabar pat pasinaudos žiniasklaidos rodomu dėmesiu ir išplauks į Lietuvos šou verslą arba bus palaužtas mestų kaltinimų ir atsisakys veiklos, kuri vieniems kelia juoką, kitiems – isteriją.

Šiomis dienomis Lietuva pasidalino į dvi dalis: vieni, daugiausiai mažamečius vaikus auginančios mamos, smerkia Whydotą ir trokšta, kad jaunuolis būtų nubaustas maksimalia bauda. Tuo tarpu kiti, tarp kurių netrūksta ir šou verslo atstovų – palaiko komiką ir netgi aukoja jam pinigus.

Pats Whydotas pripažino, kad per pirmąją dieną jam buvo suaukota keli tūkstančiai litų. Nieko nuostabaus, nes savo aukas jam pažadėjo netgi garsūs Lietuvos žmonės.


Socialiniame tinkle Facebook susikūrė netgi savotiškas judėjimas „Gelbėkime Whydotą“, kuris jau dabar turi daugiau nei tūkstantį sekėjų, pasiryžusių aukoti pinigus gresiančiai 15 tūkst. litų baudai susimokėti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Gytis parašė:

    Aš manau jog Vaidotas neturėtu būti kaltinamas, nes jis mūsu veiduose visus metu palikinėjo šypsenas ir dziaugsmą. Tad būkime uz Vaidota, sėkmės Vaidotai tau jos tikrai prireiks 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *