Ne pačių maloniausių faktų rinkinys

Viduramžiais, kai Krikščionių bažnyčia paskelbė, kad viešas maudymasis pirtyse yra amoralus ir priveda prie įvairių ligų bei lytinių santykių, žmonės beveik nustojo praustis. Kalbama, kad karalienė Izabela per savo gyvenimą maudėsi tik du kartus.

Jei mirtum namuose, kuriuose būtų šuo ir katė, šuo lauktų kiek išgalėdamas ir tik visiškai palaužtas alkio imtų tave valgyti. Tuo tarpu katinas tai pradėtų daryti maždaug jau po dienos.

Egiptiečiai krokodilų mėšlą naudojo kaip kontraceptinę priemonę. Moterys įsikišdavo jo į makštį, kad šis sunaikintų spermą.

Kai musės nutupia ant tavo maisto, jos išvemia rūgšties ir fermentų „kokteilį“, kuris padeda suskaidyti maistą, kad jį būtų lengviau joms susiurbti.

JAV maisto ir vaistų administracija maiste leidžia tam tikrus kiekius vabzdžių kūno dalių. Pavyzdžiui į šimtą gramų figų džemo netyčia galia patekti 13 vabzdžių galvų, o į litrą vaisių sulčių 4 lervos. Ir tai nebus pažeidimas.

Kai varlės vemia, jos išvemia lauk visą skrandį, o tada jį susiurbia atgal.

Frankenšteino kūrėja Mary Shelley ant stalo laikė savo mirusio vyro širdį.

Kai buvęs Rusijos imperatorius Petras pirmasis sužinojo, kad jo žmona jam neištikima, jis nukirto galvą meilužiui ir užkonservavo ją stiklainyje su alkoholiu bei pastatė žmonos kambaryje kaip priminimą jai. Galvą ir dabar dar galima pamatyti Kunstkamera muziejuje.

Senovės Egipto karalių Pepį taip erzino musės, kad jis vergus ištepdavo medumi, kad šie nuo jo pritrauktų visas muses.

Ant Everesto kalno iki šiol yra maždaug 200 negyvų alpinistų kūnai.

Ant vieno iš 6 mobiliųjų telefonų galima rasti išmatų likučių.

Tavo virtuvės kriauklėje yra daugiau bakterijų nei tualete. Tiesą sakant – dažniausiai tai yra labiausiai užteršta namų vieta.

Žmogaus nosis per metus pagamina maždaug litrą… snarglių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Todėl geriausia gamintis ir vartoti šviežią maistą bei gėrimus. Būtent taip stengiamės gyventi. Vaikai net nevalgo pašildyto maisto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *