Olandas įrodė, kad net ir vienas žmogus rinkdamas šiukšles gali padaryti milžinišką darbą

siuksliu-rinkimas

Pavargęs nuo kasryt kulniuojant į darbą matomų šiukšlių kalnų vienas olandas nusprendė pradėti jas rinkti ir netrukus visus nustebino parodydamas kokią įtaką gali turėti vieno žmogaus pasiryžimas nepraleisti pro akis nė vienos pakeliui sutiktos šiukšlės.

Prieš Kleynui imantis darbo...

Prieš Kleyn’ui imantis darbo…

Tommy Kleyn akis badė vienos Roterdame esančio tvenkinio pakrantė, pro kurią jis kasryt eidavo į darbą. Vieną dieną vyras nusprendė, kad jei jis nesiims pakrantės švarinimo darbų, nesiims niekas. Tad kasryt eidamas į darbą jis su savimi pasiimdavo šiukšlių maišą bei lazdą ir per maždaug pusvalandį pririnkęs pilną maišą šiukšlių ramia sąžinę galėdavo eiti į darbą. Kai savo darbo rezultatais jis pradėjo dalintis „Facebook“ socialiniame tinkle, netrukus prie jo prisijungė keli draugai ir per 5 savaites pilnai išvalyta buvo jau 100 metrų pakrantės. Rezultatas – neįtikėtinas.

Prieš ir po

Prieš ir po

Kleyn‘o iniciatyva greitai pradėjo sulaukti nemažai palaikymo internete, tad netrukus tai peraugo į nedidelį judėjimą. Dabar vyras tame pačiame Facebook‘e yra sukūręs puslapį, kuriame meta iššūkį visiems sekėjams ir siūlo kasdien praleisti pusvalandį renkant šiukšles. Puslapis sulaukia gausybės gerbėjų nuotraukų iš viso pasaulio.

Pagrindiniai Kleyn'o darbo įrankiai

Pagrindiniai Kleyn’o darbo įrankiai

Kleyn‘as atskleidžia, kad įkvėpimo šaltiniu jam tapo dar negimęs kūdikis. Jo žmona šiuo metu laukiasi judviejų pirmagimio. Kartą Tommy tiesiog paklausė savęs: „Ką aš atsakysiu savo vaikui, jei jis vieną dieną manęs paklaus kodėl čia tiek daug šiukšlių? Galėčiau pasiaiškinti, jog todėl, kad žmonės tingi šiukšles nunešti iki šiukšliadėžių. Tačiau aš būčiau atsakęs – nes tavo tėtis jų nesurinko.“

Šiukšlių rinkimo idėja taip užkrėtė roterdamiečius, kad prie jų prisijungė netgi vietinis verslas ir dabar siūlo atlygį žmonėms, padėsiantiems Tomm‘iui. Pavyzdžiui už vieną dieną padedant rinkti šiukšles žmogus gali gauti kuponą apsilankyti barbekiu restorane.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *