Tėvai pavadino savo vaiką Google ir tikisi, kad tai jam gyvenime padės

Vaikas Indonezijoje turi ko gero keisčiausią vardą pasaulyje. Išradingi tėvai nesivargino „pasigūglinti“ įdomaus vardo ir tiesiog pavadino savo kūdikį Google. Be pavardės. Tiesiog Google.

Dabar jau aštuonių mėnesių kūdikio tėvas Andi Cahya Saputra Indonezijos žiniasklaidai pasakojo, kad jam mintis pavadinti vaiką kokios nors žinomos kompanijos vardu kilo žmonai dar tik besilaukiant vaiko. Prieš tai jis, žinoma, svarstė ir tokius tradicinius vardus kaip Albar Dirgantara Putra, arba vardus, minimus Korane, tačiau galiausiai vyras nusprendė, kad jo sūnus vertas įdomesnio vardo. Tad ėmėsi domėtis pasaulinėmis technologijų kompanijomis ir jų gaminiais – „Microsoft“, „iPhone“, „Windows“ ir pan. Ir vis dėlto, galiausiai vyras priėjo išvados, kad jei jo vaikas nori būti „numeris vienas“ gyvenime, jis turi būti Google.

Kalbinta vaiko mama, 27-erių Ella Karin, nėra tokia patenkinta originaliu vaiko vardu. Pirmus tris mėnesius ji niekam netgi neatskleidė sūnaus vardo. Tačiau dabar moteris tikisi, kad jos vaikas užaugs lyderiu ir padės kitiems žmonėms.

Ella pripažino, kad aplinkiniai mėgsta pasišaipyti iš tokio tėvų sprendimo ir kartais paklausia ar sekantis vaikas nebus pavadintas „WhatsApp“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *