Ilgiausia vandens čiuožykla pasaulyje: 4 minutes trunkantis čiuožimas Malaizijos džiunglėmis

Šiuo metu Malaizijos džiunglėse esančiame Penango „Escape“ vandens pramogų parke statoma čiuožykla jau tituluojama ilgiausia vandens čiuožykla pasaulyje. Jos ilgis bus 1 kilometras ir 140 metrų, o nuo pradžios iki galo pramogautojai čiuoš apie 4 minutes. Ir tos minutės tikrai neprailgs, mat visą laiką bus galima grožėtis įspūdingomis Malaizijos džiunglėmis.

Dabartinis rekordas priklauso „Action“ parkui, esančiam Niudžersyje (JAV). Ten esanti čiuožykla yra beveik dvigubai trumpesnė – 605 metrų ilgio. Naująją rekordininkę planuojama baigti statyti per ateinančius du mėnesius.

„Mūsų planas buvo pastatyti tokią čiuožyklą, kuri leistų lankytojams grožėtis parko vaizdais. Tikslo pasiekti rekordą nebuvo. Tačiau vis dėlto dabar mes didžiuojamės tai padarę“, – pasakojo parko direktorius Sim Choo Kheng.

Sunkiausia projekto dalis buvo nepadaryti neigiamos žalos gamtai. Visa trasa buvo išvedžiota taip, kad netektų nukirsti nei vieno medžio, o sunkios konstrukcijos į čiuožyklos viršūnę buvo keliamos be mašinų pagalbos. Kadangi tokiai čiuožyklai pastatyti reikia, kad aukščiausias taškas būtų maždaug 20 aukštų pastato viršuje, inžinieriai nusprendė starto vietą įrengti šalia esančiose natūraliose kalvose.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *