Keisčiausi pasaulio rekordai

CxYoS66WQAAdRBI

Daugiausiai “Big Mac” suvožtinių suvalgęs asmuo

2016-aisiais Donaldas Gorske iš Viskonsino (JAV) pagerino „Big Mac“ suvožtinių valgymo rekordą. Per savo gyvenimą Donaldas jų suvalgė net 28788. Vyras teigia kasdien suvalgantis bent po du “Big Mac” suvožtinius ir tai daro nuo 2000-ųjų lapkričio.

Seniausia prostitutė pasaulyje

Seniausiai pasaulyje prostitutei yra 87 metai. Sheila Vogel-Coupe iš Didžiosios Britanijos šio amato ėmėsi visai nesenai, būdama 83-ejų ir tai buvo jos velionio vyro noras.

Greičiausias rašymas klaviatūra naudojant tik nosį

Vyras, vardu Mohammed Kursheed Hussain per 47 sekundes gali suspaudyti 103 klaviatūros klavišus. Jei tai jums neatrodo įspūdinga, pridursime, kad jis tai daro su nosimi ir yra oficialus Gineso rekordininkas.

Daugiausiai nuogalių atrakcionuose

Šis keistas rekordas užfiksuotas 2010-aisiais „Adventure Island“ atrakcionuose Anglijoje. Tąkart „Green Scream“ atrakciono malonumais vienu metu mėgavosi 102 nuogaliai.

Rekordas už daugiausiai rekordų, pasiektų vienos dainos vaizdo klipo filmavimo metu

Skamba sudėtingai? Taip ir yra. Grupė „Paramore“ filmuodama dainos „Ain’t It Fun“ vaizdo klipą pasiekė net 10 pasaulio rekordų ir tai tapo dar vienu rekordu. Vaizdo klipe galima pamatyti tokius rekordus kaip: daugiausiai laikrodžių, sudaužytų gitaromis; daugiausiai plunksnų, pagautų per 30 sekundžių; daugiausiai vinilinių plokštelių, sutryptų per minutę… ir dar 7 kitus rekordus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *