Šalia Milvokio oro uosto gyvenantis pokštininkas ant savo namo stogo užrašė „Sveiki atvykę į Klyvlendą“

milvokio-pokstininkas

Jau beveik keturis dešimtmečius Markas Gubinas yra bene didžiausias Milvokio pokštininkas. Ilgus metus jo pokštas kaip reikiant išgąsdina į Milvokį atskrendančius svečius. Vyras, kurio namas yra visai šalia oro uosto, ant stogo užrašė „Sveiki atvykę į Klyvlendą“. Šis užrašas matomas iš beveik kiekvieno besileidžiančio lėktuvo.

Užrašas su beveik dviejų metrų aukščio raidėmis ant Gubino namo stogo atsirado 1978-aisiais. Tais metais jis kartu su savo asistente pietavo ant namo stogo ir stebėjo žemai skrendančius lėktuvus. Tąkart asistentė pasiūlė vyrui užrašyti sveikinimą atvykstantiems į Milvokį, tačiau Gubinas nusprendė papokštauti ir Mlvokį pakeitė dažną miesto svečią sugluminančiu Klyvlendu.

uzrasas-ant-namo-stogo

Vos atsiradus šiam užrašui Gubinas nespėjo lankytis skirtingose televizijos laidose, kurios norėjo paimti interviu iš pokštininko. Dabar viskas jau aprimę, tačiau pokštas vis dar veikia. Kai kurios oro bendrovės netgi yra nurodžiusios stiuardesėms atvykus į Milvokį įspėti visus keleivius apie klaidinantį sveikinimą ant namo stogo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *