Kinas buvo priblokštas, kai sužinojo, kad jo nėščia žmona yra vyras

nuotaka

Vos per metus Kinijoje viena mergina sugundė ir išviliojo pinigus iš 11 vyrų. Paskutinis kreipęsis į policiją netgi susituokė su apgavike, nes ši pareiškė besilaukianti vaiko nuo jo. O vėliau, kaip įprasta, susirinko visas vestuvių dovanas ir dingo iš vargšo vyro gyvenimo. Tačiau tai nebuvo labiausiai Kiniją sukrėtusi šios istorijos detalė – neįtikėtiniausia tai, kad apgavikė pasirodė esanti vyras, meistriškai įvaldęs persirengimo ir gundymo meną.

limenele

Apgavikę sučiupti padėjo vyras, žiniasklaidai prisistatęs kaip Wang. Vyriškis buvo įtikintas merginos, su kuria susipažino internetu, kad ji laukiasi nuo jo. Wang nusprendė ją vesti, o kitą dieną po vestuvių jaunoji dingo su visomis dovanomis ir krūva pinigų. Po kurio laiko nelaimėlis pasiryžo kreiptis į policiją. Laimei, tuo pačiu metu į pareigūnus kreipėsi ir vyras iš kito Kinijos miesto, kuris teigė, kad mergina, vardu Miao Xiaomin, su kuria susipažino internetu, išviliojo iš jo 31 tūkst. juanių. Sudėjus abiejų vyriškių apie nusikaltėlę turimas žinias, pareigūnams pavyko atsekti interneto kavinę, iš kurios savo aukoms rašinėja apgavikė. Tačiau, pareigūnų nuostabai, šturmavus kavinę prie kompiuterio rastas 27-erių vaikinas – Miao Sngtao, kuris prisipažino apmulkinęs dešimtis vyrų.

nusikaltelis

Atlikę kratą jo namuose policininkai rado krūvą moteriškų drabužių ir kosmetikos, kurios dėka vaikinas tapdavo viliokle mergina. Dabar Kinijos internautai pasidalinę į dvi dalis – vieni žavisi vaikino sugebėjimais iš vyrų išvilioti pinigus ir netgi įtikinti juos, kad laukiasi, kiti – kala apgaviką prie kryžiaus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai