Kinas buvo priblokštas, kai sužinojo, kad jo nėščia žmona yra vyras

nuotaka

Vos per metus Kinijoje viena mergina sugundė ir išviliojo pinigus iš 11 vyrų. Paskutinis kreipęsis į policiją netgi susituokė su apgavike, nes ši pareiškė besilaukianti vaiko nuo jo. O vėliau, kaip įprasta, susirinko visas vestuvių dovanas ir dingo iš vargšo vyro gyvenimo. Tačiau tai nebuvo labiausiai Kiniją sukrėtusi šios istorijos detalė – neįtikėtiniausia tai, kad apgavikė pasirodė esanti vyras, meistriškai įvaldęs persirengimo ir gundymo meną.

limenele

Apgavikę sučiupti padėjo vyras, žiniasklaidai prisistatęs kaip Wang. Vyriškis buvo įtikintas merginos, su kuria susipažino internetu, kad ji laukiasi nuo jo. Wang nusprendė ją vesti, o kitą dieną po vestuvių jaunoji dingo su visomis dovanomis ir krūva pinigų. Po kurio laiko nelaimėlis pasiryžo kreiptis į policiją. Laimei, tuo pačiu metu į pareigūnus kreipėsi ir vyras iš kito Kinijos miesto, kuris teigė, kad mergina, vardu Miao Xiaomin, su kuria susipažino internetu, išviliojo iš jo 31 tūkst. juanių. Sudėjus abiejų vyriškių apie nusikaltėlę turimas žinias, pareigūnams pavyko atsekti interneto kavinę, iš kurios savo aukoms rašinėja apgavikė. Tačiau, pareigūnų nuostabai, šturmavus kavinę prie kompiuterio rastas 27-erių vaikinas – Miao Sngtao, kuris prisipažino apmulkinęs dešimtis vyrų.

nusikaltelis

Atlikę kratą jo namuose policininkai rado krūvą moteriškų drabužių ir kosmetikos, kurios dėka vaikinas tapdavo viliokle mergina. Dabar Kinijos internautai pasidalinę į dvi dalis – vieni žavisi vaikino sugebėjimais iš vyrų išvilioti pinigus ir netgi įtikinti juos, kad laukiasi, kiti – kala apgaviką prie kryžiaus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *