Dažniausiai užduodami klausimai apie šaldytuvus ir šaldiklius

Šaldytuvas yra vienas tų buitinių prietaisų be kurio daugelis žmonių šiais laikais net negalėtų įsivaizduoti gyvenimo. Dažniausiai net nelaukiama, kol senas modelis nustos tinkamai veikti, tačiau kas kelerius metus vieni yra keičiami kitais. Taip išlaikoma galimybė džiaugtis ne tik efektyviu, tačiau ir mažiau energijos sąnaudų reikalaujančiu šaldytuvu.

Tiesa, tokia elementari buitinė įranga kaip šaldytuvai ar šaldikliai yra labai įvairūs, tad ieškant jums labiausiai tinkamo reikia kuo daugiau dėmesio skirti techniniams parametrams bei kitoms smulkmenoms, kurios gali padėti rasti ir jums labiausiai tinkamą modelį.

Ar geras šaldytuvas būtinai turi būti brangus?

Gana gajus mitas, kad geros kokybės šaldytuvas turi būti labai brangus, tačiau tai nėra tiesa. Dažniausiai brangesni yra inovatyvūs, kurie turi daugiau funkcijų. Tačiau ir senesnio modelio įranga gali būti gana puiki ir svarbiausia, kad tikrai nebrangi bei patenkinanti daugelio poreikius.

Kodėl įmontuojami šaldytuvai apsimoka?

Apsimok tokiu atveju, kai norisi, kad jūsų virtuvės patalpoje būtų palaikomas vientisas baldų stilius. Kadangi daugeliui žmonių norisi tokios virtuvės, kuri būtų ne tik funkcionali, tačiau taip pat ir graži – įmontuojama buitinė technika dažnai yra labai vertinamas pasirinkimas. Svarbiausia, kad kainos prasme nesiskiria nuo tos, kuri yra statoma.

Ar verta pirkti šaldytuvus internetu?

Labai verta. Bet kokią buitinę techniką. Tai yra galimybė kur kas greičiau rasti tai, kas jums labiausiai tinka. Taip pat kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, kurios leis sutaupyti bei rasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Patogu, kad buitinė technika yra pristatoma iki pat namų durų, tad jums pačiam nereikia pasirūpinti transportu.

Ar svarbi šaldytuvo stovėjimo vieta?

Labai svarbi. Blogiausia, kad kartais šaldytuvai yra statomi greta šilumos šaltinių. Dėl to jie turi dirbti našiau, suvartoja daugiau elektros energijos ir galiausiai trumpiau tarnauja. Nestatykite greta radiatorių, žinoma, greta kaitlenčių. Tinkama vieta leis būti ramiu, kad buitinė technika jums tarnaus ilgai bei našiai.

Kaip galima sumažinti šaldytuvo elektros išlaidas?

Galima, tačiau pirmiausia visada siūloma rinktis tokią buitinę techniką, kurios energinė klasė yra kuo aukštesnio lygio. Tokiu atveju ji nereikalaus didelių investicijų. Sumažinti išlaidas taip pat galima ne tik radus tinkamą laikymo vietą, tačiau taip pat ir kuo rečiau darinėjant šaldytuvą. Tai yra, paprasčiausiai kai kurie darinėja juos taip dažnai, kad vis įleidžia šilumos, tad dėl to technika turi veikti našiau ir taip ima daugiau energijos.

Ar šaldytuvus verta pirkti per akcijas?

Tikrai verta. Visa buitinė technika per akcijas kainuoja pigiau, tad visada verta sekti pasiūlymus ir pasinaudoti tais, kurie jums tinka. Taip pat atminkite, kad dažniausiai greičiausias būdas pamatyti akcijas yra jas sekti internete. Rasite greitai, pasiūlymai bus geri. Žinoma, tokiu atveju, kai technika bus perkama legaliose prekybos vietose.

Kodėl apsimoka dviduriai?

Dvidurius dažniausiai renkasi tie, kurie nori, kad šaldytuvai būtų didesni, talpesni. Visgi, taip pat galima pastebėti, kad daugeliui tokio modelio įranga paprasčiausiai atrodo kur kas gražiau. O kadangi harmoningas stilius taip pat svarbus – renkamasi tokie, kurie estetiškai patinka labiau.

Atminkite, kad bet kokia buitinė technika gali būti perkama tariantis su specialistais. Šiuo metu konsultacijos yra galimos net ir internetu, tad nesugaišite daug laiko, tačiau rasite variantą, kuris jums labiausiai tinka ir kuris tarnaus daug metų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai