Kaip atrodo darbas didžiausiose pasaulio kompanijose

Google biure Singapūre yra kambarys su 4-iomis vietomis miegui. Darbuotojai netgi turi savo akių raiščius.

Tuo tarpu Meksikoje esančiame Google biure darbuotojai laisvalaikiu gali žaisti burbulų baseine arba suptis ant supynių.

Niujorko Google ofise kai kur į sekantį aukštą darbuotojai patenka kopėčiomis. O kad nepamestų kompiuterio ar kokio bloknoto, juos gauna kelti specialiuose krepšiuose.

Kinijoje esančiame Alibaba skirstymo centre vietoje žmonių po didžiulę patalpą kursuoja siuntas gabenantys robotai.

O štai kitas robotas tiems patiems Alibaba darbuotojams pristato siuntas tiesiai į jų darbo vietą.

Na, o kavinėje irgi viskas robotizuota. Ant kasos staliuko padėtas maistas atpažįstamas dirbtinio intelekto, apskaičiuojama jo kaina ir darbuotojas atsiskaito turima darbuotojo kortele.

Darbuotojas, atsakingas už laiškų paskirstymą Londone esančiame Facebook biure, dirba dirbtiniame pašto automobilyje.

Tame pačiame Facebook biure darbuotojai gali ilsėtis specialiose kapsulėse.

O jei darbuotojas miego nenori, jis gali eiti į rankdarbių užsiėmimus.

Samsung darbuotojai pietų metu gali ilsėtis darbuotojų parkelyje.

Bilas Geitsas norėjo, kad visi Microsoft biurai būtų kuo arčiau gamtos, tad savo darbuotojams kai kur įrengė net namelius medžiuose.

Mišką taip pat galima rasti ir pačiame Microsoft biure.

Adobe biuro interjere vyrauja šviesios spalvos, ypač specialaus atspalvio oranžinė. Pasak dizainerių, ši spalva daro darbuotojus laimingesniais ir labiau motyvuotais.

Adobe biuras taip at turi savo daržą, kuriame auginamos vėliau valgykloje naudojamos daržovės ir prieskoniai.

Amazon vadovai mano, kad žmogaus smegenys dirba aktyviau būnant gamtoje. Štai kodėl Amazon biuras Seatle atrodo kaip tropikai.

Amazon biuruose taip pat įrengtos specialios budelės, kuriose darbuotojai gali turėti privačius pokalbius telefonu niekam netrukdydami.

Šalia biuro netgi yra prekystalis, kuriame darbuotojai nuolat gali gauti šviežių bananų. Čia dirbantis vyrukas vadinamas „banista“.

Dar vienas Amazon privalumas – darbuotojai gali atsivesti savo šunis. Jiems čia apstu veiklos.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai