Kinijos Kazanova tuo pačiu metu slapta draugavo su 20 moterų, 3 iš jų netgi gyveno tame pačiame name

Kinijos žiniasklaidą nesenai apskriejo neįtikėtina vietinio Kazanovos istorija. Zhengzhou provincijoje gyvenantis Zhang Nan dvejus metus draugavo net su 20 moterų vienu metu. Dar labiau neįtikėtina, kad 3 iš jų gyveno netgi tame pačiame name. Negana to, vyrukas sukūrė sistemą, kaip iš merginų išvylioti milijonus eurų.

Kovo 20 dieną į Zhengzhou provincijos policijos nuovadą kreipėsi jauna moteris, kuri teigė, kad iš jos vaikinas išviliojo 9 milijonus juanių (virš 1 mln. eurų). Pasirodo, kad žavusis vaikinas du metus moterį įtikinėjo, kad jo senelis yra svarbus politikas ir jam reikia pinigų, kad galėtų sau ir savo anūkui užtikrinti turtingą ateitį.

Moteris tvirtino, kad su vyru susipažino automobilių plovykloje. Šis pasirodė itin mandagus ir greitai jiedu ėmė palaikyti artimus ryšius. Apsukęs galvą vaikinas ėmė tvirtinti, kad jo tėtį, vietinio banko valdytoją, suėmė, ir jam reikia parūpinti kyšį, kuris ištrauktų tėtį iš kalėjimo. Žinoma, šis neliktų skolingas. Tai buvo pirmoji nukentėjusiosios klaida, po kurios, kaip vėliau paaiškėjo, vyrukas nusipirko naujutėlaičius Ferrari, Lamborghini ir Porsche automobilius.

Vėliau sekė kiti melai siekiant išvilioti vis daugiau pinigų. Tokie kaip melas, kad jam reikia įteikti brangią dovaną savo darbdaviui, kad šis duotų jam itin gerai apmokamą darbo vietą. Arba jau minėtoji apgaulė su seneliu. Tačiau nei vienas juanis nebuvo panaudotas pagal paskirtį, nes viskas buvo išleista automobiliams, kelionėms, lošimams, vakarėliams ir, pasirodo, kitų aukų verbavimui.

Kita auka, žiniasklaidai prisistačiusi kaip Li Min, teigė, kad su žaviuoju vyruku susipažino 2019 metais, iškart po skyrybų su vyrų, kai buvo itin pažeidžiama. Kadangi Kazanova jau turėjo finansinį užnugarį iš pirmosios merginos, iš antrosios merginos pradžioje pinigų jis neviliojo. Priešingai, norėdamas sukurti gerą įspūdį, netgi pats ją rėmė. Pavyzdžiui paprašius paskolinti 1000 juanių jis visad į jos sąskaitą pervesdavo dvigubai daugiau pinigų. Arba jos vardu neva perrašė du savo automobilius – Audi A8 bei Audi Q7. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo suklastoti dokumentai.

Tokie dalykai greitai užtikrino antrosios merginos pasitikėjimą ir jai nekilo jokių abejonių, kai vaikinas pasiūlė parduoti merginos automobilį, nes „šeimoje“ tuo metu jų buvo tiesiog per daug. Žinoma, jis vėliau visų 200 tūkst. juanių, gautų už automobilį, paprašė investicijai į savo verslą.

Viskas ėmė aiškėti, kai vieną dieną mergina gavo žinutę nuo kaimynės, kuri tvirtino esanti vyruko mergina. Susitikusios pokalbiui jos greitai išsiaiškino, kad tame pačiame name gyvena ir trečioji mergina, su kuria jų vaikinas mezga artimus ryšius. Pasirodo, kad dvejus metus vyrukas draugavo su merginomis iš 10, 17 ir 18 to paties namo aukštų.

Kreipūsis į policiją ir šiai sulaikius vyruką greitai paaiškėjo dar daugiau detalių – tuos dvejus metus jis draugavo ir pinigus išviliojo net iš 20-ies merginų. Ši istorija Kinijoje tapo itin plačiai aptarinėjama ir merginoms bei moterims rekomenduojama nepasitikėti kiekvienu žaviu vyruku, mokančiu gražiai suokti apie verslus ir šviesią judviejų ateitį. Ypač, jei kalba ankstyvoje draugystės fazėje pakrypsta apie neaiškias investicijas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *