Kinijos Kazanova tuo pačiu metu slapta draugavo su 20 moterų, 3 iš jų netgi gyveno tame pačiame name

Kinijos žiniasklaidą nesenai apskriejo neįtikėtina vietinio Kazanovos istorija. Zhengzhou provincijoje gyvenantis Zhang Nan dvejus metus draugavo net su 20 moterų vienu metu. Dar labiau neįtikėtina, kad 3 iš jų gyveno netgi tame pačiame name. Negana to, vyrukas sukūrė sistemą, kaip iš merginų išvylioti milijonus eurų.

Kovo 20 dieną į Zhengzhou provincijos policijos nuovadą kreipėsi jauna moteris, kuri teigė, kad iš jos vaikinas išviliojo 9 milijonus juanių (virš 1 mln. eurų). Pasirodo, kad žavusis vaikinas du metus moterį įtikinėjo, kad jo senelis yra svarbus politikas ir jam reikia pinigų, kad galėtų sau ir savo anūkui užtikrinti turtingą ateitį.

Moteris tvirtino, kad su vyru susipažino automobilių plovykloje. Šis pasirodė itin mandagus ir greitai jiedu ėmė palaikyti artimus ryšius. Apsukęs galvą vaikinas ėmė tvirtinti, kad jo tėtį, vietinio banko valdytoją, suėmė, ir jam reikia parūpinti kyšį, kuris ištrauktų tėtį iš kalėjimo. Žinoma, šis neliktų skolingas. Tai buvo pirmoji nukentėjusiosios klaida, po kurios, kaip vėliau paaiškėjo, vyrukas nusipirko naujutėlaičius Ferrari, Lamborghini ir Porsche automobilius.

Vėliau sekė kiti melai siekiant išvilioti vis daugiau pinigų. Tokie kaip melas, kad jam reikia įteikti brangią dovaną savo darbdaviui, kad šis duotų jam itin gerai apmokamą darbo vietą. Arba jau minėtoji apgaulė su seneliu. Tačiau nei vienas juanis nebuvo panaudotas pagal paskirtį, nes viskas buvo išleista automobiliams, kelionėms, lošimams, vakarėliams ir, pasirodo, kitų aukų verbavimui.

Kita auka, žiniasklaidai prisistačiusi kaip Li Min, teigė, kad su žaviuoju vyruku susipažino 2019 metais, iškart po skyrybų su vyrų, kai buvo itin pažeidžiama. Kadangi Kazanova jau turėjo finansinį užnugarį iš pirmosios merginos, iš antrosios merginos pradžioje pinigų jis neviliojo. Priešingai, norėdamas sukurti gerą įspūdį, netgi pats ją rėmė. Pavyzdžiui paprašius paskolinti 1000 juanių jis visad į jos sąskaitą pervesdavo dvigubai daugiau pinigų. Arba jos vardu neva perrašė du savo automobilius – Audi A8 bei Audi Q7. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo suklastoti dokumentai.

Tokie dalykai greitai užtikrino antrosios merginos pasitikėjimą ir jai nekilo jokių abejonių, kai vaikinas pasiūlė parduoti merginos automobilį, nes „šeimoje“ tuo metu jų buvo tiesiog per daug. Žinoma, jis vėliau visų 200 tūkst. juanių, gautų už automobilį, paprašė investicijai į savo verslą.

Viskas ėmė aiškėti, kai vieną dieną mergina gavo žinutę nuo kaimynės, kuri tvirtino esanti vyruko mergina. Susitikusios pokalbiui jos greitai išsiaiškino, kad tame pačiame name gyvena ir trečioji mergina, su kuria jų vaikinas mezga artimus ryšius. Pasirodo, kad dvejus metus vyrukas draugavo su merginomis iš 10, 17 ir 18 to paties namo aukštų.

Kreipūsis į policiją ir šiai sulaikius vyruką greitai paaiškėjo dar daugiau detalių – tuos dvejus metus jis draugavo ir pinigus išviliojo net iš 20-ies merginų. Ši istorija Kinijoje tapo itin plačiai aptarinėjama ir merginoms bei moterims rekomenduojama nepasitikėti kiekvienu žaviu vyruku, mokančiu gražiai suokti apie verslus ir šviesią judviejų ateitį. Ypač, jei kalba ankstyvoje draugystės fazėje pakrypsta apie neaiškias investicijas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai