11 įdomių faktų tikriems NBA fanams

Denveris, Indiana, Memfis, Majamis, Oklahoma, Fyniksas ir Juta niekada neturėjo pirmojo šaukimo NBA naujokų biržoje.

Didžiausias sutriuškinimas NBA istorijoje įvyko 1991 metų gruodžio 17 dieną, kai Klyvlendo „Cavaliers“ įveikė Majamio „Heat“ rezultatu 148-80.

„Celtics“ ir „Knicks“ yra vieninteliai klubai, kurie niekada neiškeitė savo gimtojo miesto.

Manute Bol, legendinis krepšininkas iš Sudano, tvirtino, kad jis plikomis rankomis yra nužudęs liūtą ir už savo žmoną sumokėjo 80 karvių.

Beje, Manute Bol kartu su Gheorge Muresan yra aukščiausi kada nors NBA žaidę krepšininkai, jų ūgis buvo 231 centimetras.

Vos 160 centimetrų ūgio Muggsy Bogues yra mažiausias visų laikų NBA žaidėjas.

„Lakers“ savininkai pirmieji sugalvojo, kad rungtynes gali pagyvinti šokėjos.

Timas Duncanas treniravosi, kad papultų į 1992-ųjų JAV Olimpinę plaukimo rinktinę, tačiau uraganas Hugo sugriovė vienintelį baseiną jo mieste. Kadangi Timas bijojo ryklių, treniruotis jūroje jis nepanoro. Taip jis pasuko į krepšinį.

Kai Pete Maravich buvo 26-eri, jis pasakė: „Nenoriu 10 metų žaisti NBA ir po to būdamas 40-ies mirti nuo širdies smūgio“. Po to jis 10 metų žaidė NBA ir būdamas 40-ies mirė nuo širdies smūgio.

Kai Magicas Johnsonas 1991-aisiais paskelbė, kad serga ŽIV, Pau Gasoliui tuo metu buvo vos 11 metų ir jis pareiškė, kad nori tapti daktaru, kuris ras vaistą nuo ŽIV. Jis netgi įstojo į medicinos universitetą Barselonoje, bet vėliau gavo kontraktą iš NBA ir nutraukė studijas.

Kad Maiklas Džordanas gautų savo gyvenimo kontraktą, kompanija „Nike“ buvo iškėlusi sąrašą sąlygų, kurių bent vieną jis turėjo atitikti: tapti metų naujoku, turėti 20 taškų vidurkį, pasirodyti visų žvaigždžių rungtynėse arba parduoti jo vardo sportinių batelių už 4 mln. dolerių. Džordanas nepasismulkino ir vietoj vienos iš sąlygų 1984-85 metų sezone įvykdė jas visas su kaupu: tapo metų naujoku, turėjo 28,2 taškų vidurkį, dalyvavo visų žvaigždžių rungtynėse, pardavė batelių už 100 mln. JAV dolerių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai