10 įdomių faktų tikriems NBA fanams

Denveris, Indiana, Memfis, Majamis, Oklahoma, Fyniksas ir Juta niekada neturėjo pirmojo šaukimo NBA naujokų biržoje.

Didžiausias sutriuškinimas NBA istorijoje įvyko 1991 metų gruodžio 17 dieną, kai Klyvlendo „Cavaliers“ įveikė Majamio „Heat“ rezultatu 148-80.

„Celtics“ ir „Knicks“ yra vieninteliai klubai, kurie niekada neiškeitė savo gimtojo miesto.

Manute Bol, legendinis krepšininkas iš Sudano, tvirtino, kad jis plikomis rankomis yra nužudęs liūtą ir už savo žmoną sumokėjo 80 karvių.

Beje, Manute Bol kartu su Gheorge Muresan yra aukščiausi kada nors NBA žaidę krepšininkai, jų ūgis buvo 231 centimetras.

Vos 160 centimetrų ūgio Muggsy Bogues yra mažiausias visų laikų NBA žaidėjas.

„Lakers“ savininkai pirmieji sugalvojo, kad rungtynes gali pagyvinti šokėjos.

Timas Duncanas treniravosi, kad papultų į 1992-ųjų JAV Olimpinę plaukimo rinktinę, tačiau uraganas Hugo sugriovė vienintelį baseiną jo mieste. Kadangi Timas bijojo ryklių, treniruotis jūroje jis nepanoro. Taip jis pasuko į krepšinį.

Kai Pete Maravich buvo 26-eri, jis pasakė: „Nenoriu 10 metų žaisti NBA ir po to būdamas 40-ies mirti nuo širdies smūgio“. Po to jis 10 metų žaidė NBA ir būdamas 40-ies mirė nuo širdies smūgio.

Kai Magicas Johnsonas 1991-aisiais paskelbė, kad serga ŽIV, Pau Gasoliui tuo metu buvo vos 11 metų ir jis pareiškė, kad nori tapti daktaru, kuris ras vaistą nuo ŽIV. Jis netgi įstojo į medicinos universitetą Barselonoje, bet vėliau gavo kontraktą iš NBA ir nutraukė studijas.

Pasidalink patikusiu straipsniu

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *