Braziliškas Popajus raumenis „užsiaugino“ į juos prisileisdamas aliejaus ir alkoholio

braziliskas-popajus

Arlindo De Souza gimtojoje Brazilijoje geriau žinomas kaip Arlindo Anomalia – raumenų kalnas, iš kurio tikrieji kultūristai tik šaiposi. Jo bicepso apimtis siekia beveik 74 centimetrus, tačiau tokių matmenų raumenis jis užsiaugino ne dienas leisdamas sporto salėje. Jo raumenų paslaptis – alkoholio ir aliejaus injekcijos tiesiai į raumenį.

Dabar jau 43 metų Arlindo vos prieš keletą metų dar buvo niekuo neišsiskiriantis vyras, tačiau susižavėjęs Arnoldu Švarcnegeriu jis pradėjo lankyti sporto salė, vartoti steroidus, hormonus ir netgi vaistus, skirtus sportinių žirgų raumenims auginti. Galiausiai, prieš porą metų draugas jam pasiūlė išbandyti aliejaus ir alkoholio injekcijas. Rezultatas po tokių injekcijų buvo matomas iškart, todėl nieko nuostabaus, kad daugybė tingių „sportininkų“ Brazilijoje pradėjo naudotis šia sporto trenerių-šarlatanų teikiama paslauga.

arlindo-anomalia

Arlindo, kurio raumenys yra didžiausi Brazilijoje, prisipažįsta, kad nesenai nustojo leidęsis šias injekcijas, mat nuo to staiga mirė jo draugas. „Mano draugas Paulinho dėl šio pomėgio nesenai pasitraukė iš gyvenimo. Mane jo mirtis labai paveikė. Mudu abu leisdavomės injekcijas, tačiau jis galiausiai prarado saiką. Dabar niekam nerekomenduoju to daryti ir pats atsisakiau šio reikalo, kad ir kokia didelė pagunda būtų“ – pasakojo Arlindo, kurio raumenys nesumažėja net ir atpalaidavus rankas.

Brazilijoje užfiksuota daugybė atvejų, kai dėl tokių injekcijų staiga miršta sportiškai atrodantys vyrai, kartais dėl užkrėtimo jiems tenka amputuoti galūnes. Vienas medikas, kuriam teko garbė operuoti tokį „kultūristas“, pasakojo, kad prapjovus raumenį iš jo pasipylė aliejus ir pūliai.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. toro parašė:

    ligonis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *