Įdomūs faktai apie serialą „Wednesday“

Kaip ir priklauso geram fantastiniam serialui, serialas „Wednesday“ buvo filmuojamas Drakulos gimtinėje – Rumunijoje. Pagrindiniai filmavimai truko 8 mėnesius, o dauguma scenų nufilmuota Karpatų kalnuose esanšioje Cantacuzino pilyje. Tuo tarpu Jericho miestas buvo pastatytas nuo nulio išskirtinai serialo filmavimui.

Christina Ricci, kuri vaidino Trečiadienę seriale „Adamsų šeimynėlė“, vaidina ir šiame seriale. Ji čia vaidina Marilyn Thronhill – mokytoją, kuri padeda Trečiadienei adaptuotis akademijoje.

Seriale pagrindinę veikėją vaidinanti Jenna Ortega yra tikra multitalentė: ji moka daug kalbų, kovos menus, fektuotis, šaudyti lanku ir netgi groti violančele. Iki šio vaidmens aktorė nemokėjo nieko iš šių dalykų, viso to ji išmoko pas privačius mokytojus vos sužinojusi, kad gavo Trečiadienės vaidmenį.

Daiktas (seriale vaidinanti ranka be kūno) nėra koks nors protezas. Visose scenose ranka valdoma tikro aktoriaus, kuris visas, išskyrus plaštaką, buvo apsivilkęs mėlynos spalvos kostiumu. Ko pasekoje scenų redagavimo metu jo kūną buvo galima iškirpti.

Serialas „Wednesday“ kaipmat tapo vienu populiariausių serialų Netflix istorijoje. Per pirmąjį mėnesį žmonės visame pasaulyje peržiūrėjo daugiau nei milijardą šio serialo valandų.

Savo žymiajai šokio scenai Jena Ortega visą choreografiją pastatė pati. Tam ji praleido daugybę valandų mokydamasi iš vaizdo įrašų, kuriuose šoka aštuntojo dešimtmečio gotai.

Visame seriale Trečiadienė niekada nemirksi. Tai buvo viena iš scenarijaus dalių. Aktorė neslepia, kad ši užduotis buvo itin sunki, nes nemažai scenų tekdavo nutraukti jai instinktyviai sumirksėjus.

Luis Guzmán, vaidinęs Gomesą, yra vyriausias Gomesas Adamsas per visą Adamsų istoriją (66 metai). Catherine Zeta-Jones, vaidinusi Mirtišę, taip pat yra vyriausia Mirtišė per visą Adamsų istoriją (53 metai).

Svirdulį vaidinęs aktorius George Burcea yra žemiausias Svirdulys istorijoje. Kadangi jo ūgis nesiekė dviejų metrų, kai kuriose scenose jam teko avėti batus su platformomis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *