Faktų mišrainė [15 dalis]

strazdanos, strazdanota mergina, miela mergina, strazdanotas veidas

1983-aisiais šimtai statybininkų pagerino pasaulio rekordą ir per 3 valandas San Diege pastatė namą su trimis miegamaisiais. Vėliau namas buvo parduotas nieko neįtariančiai šeimai ir šiai tapo tikru košmaru – vamzdžiai sutrūkinėjo, stogas suskilinėjo, dažai nusilupo, grindys išsivaikščiojo ir viskas name tiesiog ėmė lūžti.

Graffiti meistrui Davi Choe, kuris 2005-aisiais išdažė pirmojo „Facebook“ biuro sienas, buvo sumokėta „Facebook“ akcijomis. Dabar jos vertos 200 milijonų JAV dolerių.

Naujausio „Žvaigždžių karų“ filmo reklamai buvo išleista daugiau pinigų (250 mln. dolerių), nei jo pastatymui (200 mln. dolerių).

1980-aisiais Robert Landsburg filmuodamas Šv. Elenos ugnikalnio išsiveržimą suvokė, kad nebespės išsigelbėti. Todėl jis liovėsi filmuoti, įsidėjo kamerą į kuprinę ir užgulęs ją visu kūnu žuvo. Filmuota medžiaga buvo išsaugota.

1997-aisiais 685 vaikai atsidūrė ligoninėse po to, kai pažiūrėjo pirmo sezono 38-ą „Pokemonų“ seriją. Šioje serijoje Pikačiu panaudojo elektros šoką ir vaizdas ekrane ėmė mirgėti raudona ir mėlyna spalvomis. Pamačius tokį vaizdą šimtus vaikų ištiko silpnumo, vėmimo ir traukulių priepuoliai.

Kasmet Japonijoje sunaudojama 24 milijonai valgymo lazdelių.

15 minučių drebėjimo nuo šalčio sudegina daugiau kalorijų nei valanda darbo sporto salėje.

Jei žemėje išgręžtume skylę, kuri eitų kiaurai visą žemės rutulį, tai įšokę į ją kitą skylės galą pasiektume po 42 minučių ir 12 sekundžių (jei laikytume, kad tai įmanoma pagal fizikos dėsnius).

Visų žemėje gyvenančių skruzdžių svoris didesnis, nei visų čia gyvenančių žmonių.

Pingvinai irgi užsiima prostitucija. Jie naudoja akmenis savo perėjimo lizdams pastatyti ir kai aplinkui šie baigiasi, patelės kitiems patinėliams siūlo seksą mainais už akmenis.

Keturiolikta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *