Faktų mišrainė [70 dalis]

Liuksemburge gyvena daugiausiai milijonierių pasaulyje. Net 16% šalies gyventojų laikomi milijonieriais.

Jei Google paieškos sistemoje įrašysite „askew“, visą tinklalapį matysite šiek tiek pakrypusį.

Albertui Einšteinui mirštant jo paskutiniai ištarti žodžiai seselei buvo vokiečių kalba. Ši vokiečių kalbos nemokėjo, tad niekas nežino kokie buvo paskutiniai Alverto Einšteino žodžiai.

JAV karinio jūrų laivyno povandeninių laivų periskopai buvo valdomi pultais, kurių vienas kainavo 38 tūkst. dolerių. Tačiau 2017 metais pastebėta, kad periskopus pilnai galima valdyti ir su vos 30 dolerių kainuojančiais Xbox žaidimų kompiuterių pultais.

Rajų atakos yra itin retos. Rajos nužudytas Steve Irwin buvo vos antras žmogus Australijoje nuo 1945 metų, kurį pražudė raja.

Katės nusprendė gyventi prie žmonių, nes mūsų gyvenimo būdas skatina aplinkui mus buriuotis graužikams. Tad katės leidosi tapti naminiais gyvūnais, nes žinojo, kad šalia žmonių joms niekada netrūks maisto.

Pilnai neišsiskleidus parašiutui ekstremalė Joan Murray 130 km/h greičiu trenkėsi į ant žemės buvusį skruzdėlyną. Anot daktarų, ji išgyveno tik todėl, kad skruzdėlyne buvusios skruzdės kaipmat ją daugiau nei 200 kartų sugėlė, tai padėjo kūnui išskirti didelę dozę adrenalino ir neleisti širdžiai nustoti plakus.

Žaibai visame pasaulyje į žemę kasdien trenkia maždaug 8 mln. kartų.

1997 metais Bill Gates investavo 150 mln. dolerių į Apple kompaniją, kad ši nebankrutuotų.

78% NHL žaidėjų baigę savo karjerą bankrutuoja per 2 metus.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *