Profesorius Stephenas Hawkingas išreiškė norą vaidinti naujausiame Džeimso Bondo filme

stephenas-hawkingas

Vienas žinomiausių fizikų pasaulyje – reta liga sergantis Stephenas Hawkingas, paskutinio iš jo imto interviu metu išreiškė norą būti pakviestas vaidinti į naujausią filmą apie Džeimsą Bondą. Ir vaidinti ne bet ką, o blogiukų vadą.

„Mano įsivaizduojamas vaidmuo Džeimso Bondo filme – blogiuko. Manau, kad vežimėlis ir kompiuterio generuojamas balsas puikiai tiktų šiam vaidmeniui“ – teigė profesorius. Ši idėja neskamba kaip absurdas kai prisimeni, kad Stephenas Hawkingas jau turi aktoriaus patirties. Neskaitant to, kad jo personažas ne kartą buvo šmėstelėjęs populiariame animaciniame filme „Simpsonai“, jis taip pat vaidino save viename iš „Žvaigždžių kelias“ ir „Didžiojo sprogimo teorija“ epizodų.

Interviu, kurį 72 metų profesorius davė žurnalui „Wired“, metu jis teigė mėgstantis komunikuoti su pasauliu: „Mano kompiuterio generuojamas balsas dabar yra mano prekinis ženklas. Prieš man prarandant savąjį balsą, jis buvo neaiškus, tad dabar aš galiu bendrauti su žmonėmis ir netgi vesti paskaitas“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *