84 metų senolis nusistebėjo, kai pasimatymo metu buvo apšvarintas savo 17-metės merginos

Kai 84-erių Paulas Aronsonas iš Manheteno užsiregistravo SeekingArrangement.com pažinčių tinklalapyje, kuris turtingiems seniams žada jaunas ir karštas merginas už atitinkamą atlygį, jis tikrai nieko blogo neįtarė. Neįtarė ir tada, kai jo 17-metė pašnekovė Shaina Foster sutiko kartu nueiti į pasimatymą. Ir nors pirmasis pasimatymas praėjo be nesklandumų, antrąjį Paulas prisimins dar ilgai.

Į antrąjį pasimatymą Shaina pasisiūlė ateiti kartu su savo seserimi dvyne Shalaine. Žinoma, pensinio amžiaus donžuanui tai suteikė dar didesnės laimės, juk tai puiki proga įgyvendinti senas svajones. Nieko nuostabaus, kad prabangios vakarienės metu Paulas pasiūlė savo palydovėms vykti į jo namus ir ten pratęsti vakarą. Šioms sutikus, atrodė, kad viskas einasi kaip iš pypkės, tačiau galiausiai vakaras baigėsi tuo, kad Paului teko 20 valandų vaduotis iš pančių, kuriais jis buvo pririštas prie kavos staliuko.

Paul Aronson ir Shaina Foster

Paul Aronson ir Shaina Foster

Į policiją iškart po to, kai jį išvadavo atvykęs draugas, kreipęsis Paulas teigė, kad jį dvi merginos su (dažniausiai mechanikų naudojamais) užtraukėjais prirakino prie staliuko ir pavogė piniginę su 470 dolerių bei kreditine kortele, kuri netrukus buvo pradėta tuštinti perkant makiažo priemones.

Teisme Shaina stebėjosi, kad vyras iš viso drįso kreiptis į policiją: „Jis pradėjo prašyti dalykų, kurių aš neketinau daryti. Jis šlykštus ir senas. Aš surišau jį, paėmiau pinigus ir išėjau. Jis pradėjo mane gąsdinti.“

Jei teismas pripažins merginas kaltas dėl pagrobimo ir laisvės suvaržymo, joms gresia iki 15 metų nelaisvės. Seserys ir anksčiau yra pakliuvusios į policijos akiratį dėl įvairių smulkių nusižengimų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *