2007 metų „Apple iPhone“ telefonas parduotas už 190 tūkst. dolerių

Pirmasis „Apple“ telefonas, nuo kurio prasidėjo visa „iPhone“ era, 2007-aisiais tekeinavo 599 JAV dolerius. Tačiau šiandien, 2023-aisiais, tas pats telefonas buvo parduotas už įspūdingą 190372 JAV dolerių sumą.

LCG Auctions“ platformoje rengtame aukcione buvo tikimasi neišpakuotą pirmąjį „Apple iPhone“ telefono modelį parduoti už 50-100 tūkst. JAV dolerių, tačiau aukcionas taip įsisiubavo, kad maksimali tikėtasi suma buvo beveik padvigubinta.

Aukciono dalyvius sužavėjo ne tik tai, kad telefonas nė neišimtas iš celofanu aptrauktos idealios būklės dėžutės, o ir tai, kad tai itin retas 4GB talpos modelis, kuris rinkoje buvo vos porą mėnesių. Pasirodžius šiam telefonui, vartotojams jis buvo pristatytas su 4GB ir 8GB talpa. Talpesnis telefonas kainavo vos šimtu dolerių daugiau, tad nieko keisto, kad mažiau talpaus modelio praktiškai niekas nepirko, o visi rinkosi sumokėti šimtu dolerių daugiau, tačiau gauti dvigubai daugiau atminties. To pasekoje, po dviejų mėnesių prekyboje 4GB modelis buvo išimtas iš parduotuvių lentynų. Na, o dabar šis telefonas buvo parduotas už 300 kartų didesnę kainą, nei buvo nupirktas prieš 16 metų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *