50-metė atrodo taip, kad praeiviai ją dažnai palaiko savo sūnaus mergina

Nieko nuostabaus, kad gatvėje pamatę Puspa Dewi su vienu iš savo sūnų, aplinkiniai pagalvoja, kad ji yra vieno iš jų mergina. Tačiau tiesa visai kita, šiai moteriai yra 50 metų ir ji teigia, kad nėra pasidariusi nei vienos plastinės operacijos.

Nesenai garbingą jubiliejų atšventusi moteris gyvena Indonezijoje ir yra tikra vietinė Instagram tinklo žvaigždė. Internautai nedrįsta moteriai duoti daugaiu nei 30 metų, o kartais netgi mano, kad jai viso labo 20. Ir jei ne du jau suaugę sūnūs, ko gero niekas ir netikėtų Puspa Dewi paso duomenimis.

Puspa Dewi kartu su savo sūnumis

Moteris teigia, kad didžiąją jos grožio paslapties dalį sudaro geri genai. Tačiau nemažai prisideda ir sveikas gyvenimo būdas bei nuolatinis sportas. Nuo mažumės jis praktikuoja plaukimą ir badmintoną, o dabar užsiima aerobika ir zumbos pamokomis.

„Žmonės sako, kad kuo labiau senstu, tuo labiau gražėju. Ir manau, kad tai yra tiesa, nes dabar esu be galo laiminga: vaikai užaugo, o aš mėgaujuosi valdydama savo verslą.“ – vietinei žiniasklaidai teigė Puspa.

Nuotraukos: Instagram.com/puspadewihc/

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *