Du kanadiečiai sukūrė žaidimų konsolę, kuri už mirtį žaidime „nuleidžia“ žaidėjo kraujo

kruvinas-zaidimas

Taran Chadha ir Jamie Umpherson yra tikri kompiuterinių žaidimų entuziastai, tačiau tuo pačiu ir nuolatiniai kraujo donorai. Sumanę apjungti šiuos du savo pomėgius jie netikėtai sukūrė išradimą ir jau ėmė rinkti pinigus, kad galėtų jį pradėti gaminti masiškai.

„Blood Sport“ pavadintas mechanizmas iš tiesų yra žaidimų konsolės valdymo pultas su prie jo prijungtu kraujo traukimo mechanizmu. Veikimo principas labai paprastas – kadangi kompiuteriniame žaidime, kai tave sužeidžia arba nužudo, žaidimo pultas ima vibruoti, vibravimo mechanizmas sujungiamas su kraujo traukimo iš venos mechanizmu ir kaskart sužeidus žaidėją nusiurbia po kelis mililitrus kraujo.

kruvinas-zaidimas2

Prietaiso naudojimo instrukcijoje pažymimą, kad visą žaidimą būtinai turi prižiūrėti medicininį išsilavinimą turintis asmuo. Tiesa, ir pats prietaisas nėra bukas, jis sustoja siurbti kraują pasiekus tam tikrą, dar nepavojingą, ribą.

„Mes nesame kokia nors labdaros organizacija. Mes tiesiog sukūrėme prietaisą, kuris leidžia užkietėjusiems žaidėjams rūpintis kur kas svarbesniais dalykais tuo pačiu darant tai, kas jiems patinka“ – teigė vienas idėjos autorių.

„Blood Sport“ suderinamas su visomis kompiuterinių žaidimų konsolėmis, taip pat ir su visais žaidimais.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *