10 įdomiausių faktų apie serialą „Squid Game“

Kai Netflix 2019-aisiais paskelbė apie planuojamą kurti serialą, iš pradžių jo skelbiamas pavadinimas buvo „Round Six“.

Serialo kūrėjas Hwang Dong-hyuk scenarijų pradėjo rašyti dar 2008-aisiais. Kūrėjas pripažino, kad tuo metu didžiausia jo baimė buvo, kad serialas yra per žiaurus ir platesnė auditorija jo nesupras. Vis dėlto, po dešimties metų juo susidomėjus Netflix kompanijai, pasikeitė žiūrovų įpročiai ir jis dabar yra vienas žiūrimiausių pasaulyje.

Pirmoje serijoje esanti lėlė žudikė iš tiesų egzistuoja (tiesa, ne kaip žudikė). Filmavimų metu ji buvo pasiskolinta iš Jincheon mieste esančio arklių vežimų muziejaus, kuriame ji tiesiog stovėjo prie įėjimo kaip dekoracija.

Aštuonių simbolių telefono numeris, kuriuo dalyviai turėjo paskambinti norėdami dalyvauti žaidime, iš tiesų egzistuoja. Serialo kūrėjai nepasivargino prieš filmavimus patikrinti kam priklauso numeris ir dėl to po serialo debiuto vienas vyras iš Pietų Korėjos ėmė sulaukti po 4 tūkst. skambučių per dieną. Netflix pažadėjo pakoreguoti scenas, kuriose matomas numeris.

„Squid Game“ sėkmė išpopuliarino ir kitus panašaus tipo azijietiškus serialus. Šiuo metu kiek netikėtai tarp populiariausių Netflix serialų atsidūrė ir japonų kūrėjų serialas „Alice in Borderland“ bei korėjiečių „Sweet Home“.

Netflix prezidentas patvirtino, kad „Squid Game“ serialas turi visus šansus greitu metu tapti populiariausiu Netflix serialu istorijoje.

Vieno iš serialo žvaigždžių, kišenvagės Kang Sae-byeok, realybėje geriau žinomos kaip Jung Ho-yeon vardu, vaidmuo buvo jos debiutas aktorystėje. Iki tol ji buvo geriau žinoma kaip modelis. Po serialo debiuto jos socialinius profilius užklupo didžiulė sėkmė. Vien Instagram’e jos sekėjų gretos vos per kelias savaites pakilo nuo pusės milijono iki dvidešimties milijonų.

Serialo kūrėjas pripažino, kad žaidimo dalyvių vilkėti žali sportiniai kostiumai buvo pasiūti iš itin prastų medžiagų, todėl kai vienoje scenoje vaidindavo šimtai žmonių su tokiais kostiumais, patalpa kaip man paskęsdavo mikrodulkėse, atskilusiose nuo rūbų. Hwang pripažino, kad kai kuriose scenose aktoriams buvo netgi sunku kvėpuoti arba prasidėdavo alerginės reakcijos.

Pagal originalią idėją žaidimo sargybiniai turėjo vilkėti berniukų skautų uniformas. Vis dėlto, tokios uniformos per daug išryškino vyriškus kūnus, o kūrėjas norėjo, kad visi sargybiniai atrodytų kaip „skruzdės kolonijoje“ – būtų kuo labiau vienodi. Tad buvo nuspręsta pasirinkti visą kūną dengiančius kostiumus.

Tiems, kurie laukia antrojo sezono, turime blogų žinių. Serialo kūrėjas kol kas neturi jokių planų kurti antrąjį sezoną. „Aš neturiu jokių planų kuri „Squid Game 2“ serialą. Pavargstu vien pagalvojęs apie šią mintį. Tačiau, jei kada tai darysiu, tikrai nedarysiu to vienas. Norėčiau turėti rašytojų komandą ir kelis patyrusius režisierius.“, – pripažino kūrėjas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai