Australas ėmėsi neįprastos dietos – visus metus jis žada maitintis vien bulvėmis

bulviu dieta, patiekalai iš bulvių

Kai prieš kiek daugiau nei mėnesį australas Andrew Taylor ryžosi pradėti mesti svorį, jis nė nesitikėjo, kad taip greitai džiaugsis teigiamais rezultatais. Per pirmąjį mėnesį 36-erių vyras numetė 10 kilogramų. Tiesa, tai jis padarė ėmęsis drastiškos dietos – viskas, ką jis valgo, yra iš bulvių.

Bulvės pusryčiams, bulvės pietums ir bulvės vakarienei – taip atrodo Andrew dienos maisto racionas. Tokios dietos vyras ėmėsi sausio 1-ąją pasisvėręs ir išvydęs, kad pasiekė savo viso gyvenimo rekordą – svėrė 151 kilogramą. „Kai tu turi priklausomybę narkotikams ar alkoholiui, vienintelis būdas tai išgydyti – atsisakyti narkotikų ar alkoholio. Tu negali to padaryti su maistu, bet galbūt gali apsiriboti tik vienu maisto produktu“, – taip apie savo dietos idėją pasakojo Andrew.

bulvių dieta, bulviniai patiekalai

Iš pradžių savo idėjos jis planavo laikytis tik mėnesį, tačiau pamatęs kaip gerai jis jaučiasi po to mėnesio, vyras nusprendė dietą tęsti ištisus metus. Jis išmoko gamintis įvairiausius patiekalus iš bulvių, tačiau esminė taisyklė – niekada maisto negaminti ant aliejaus. Andrew bulves kepa, verda, trina ir netgi gaminasi bulvinius blynus, o kai nori tik užkąsti, turi pasigaminęs bulvinių užkandžių.

Tiesa, sveikatingumo specialistai tokią Andrew dietą vadina kvaila. Pasak jų, misdamas vien bulvėmis vyras negaus krūvos gyvybiškai svarbių vitaminų ir nualins organizmą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *