Fenomenas madų pasaulyje – vyriškus drabužius demonstruoja šuo

stilingas-suo

Bodis neturi laiko vaikytis paštininką ar voveres parke, jis yra užimtas šuo. Ko gero net užimtesnis nei kai kurie dirbantys žmonės. Jis – vyriškų rūbų modelis.

Ketverių metų Šiba veislės šuo yra tikras fenomenas, jį kaip žmonių rūbų modelį samdo tokie Niujorko drabužių gamintojai kaip „Coach“, Todd Snyder ar Salvatore Ferragamo. Negana to, socialiniame tinkle Instagram šis šunytis turi daugiau nei 140 tūkst. gerbėjų.

bodis

Bodžio savininkai – 27-erių Yena Kim ir 29-erių Dave Fung iš pradžių į visą šį reikalą žvelgė kaip į pokštą. Viskas prasidėjo nuo to, kad porelė savo augintinį aprengė vyrišku kostiumu, nufotografavo ir nuotraukas paskelbė Facebook tinklalapyje. Komentarai buvo netgi daugiau nei teigiami ir netrukus pora suvokė, kad tai gali būti puikus būdas prisidurti vieną kitą dolerį šunų ėdalui – taip gimė Bodžio tinklaraštis.

„Mes neturėjome jokių didelių planų pradėdami tinklaraštį“ – teigė Yena, dirbanti dizainere Ralph Lauren kompanijoje. „Mes tiesiog nuobodžiavome šeštadienio vakarą ir nusprendėme aprengti Bodį vyriškais drabužiais.“

sunu-modelis

Netrukus po to tūkstančiai žmonių kasdien prisijungdavo prie Bodžio fanų bendruomenės, tad nenuostabu, kad jo šeimininkus ėmė kalbinti garsūs Amerikos drabužių gamintojai. Šiuo metu drabužių dizaineriai tiesiog siunčia savo kūrinius į Kim ir Fung namus, kuriuose ir vyksta šunelio fotosesijos. Panašu, kad šiuo užsiėmimu visi patenkinti – Bodžiui pozuoti objektyvui patinka, o jo šeimininkai rado naują nišą, iš kurios galima gyventi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *