Keistuolis praleido savaitę kalnuose gyvendamas kaip ožys

zmogus-ozys

Moterys dažnai mėgsta lyginti vyrus su kiaulėmis, ožiais ar kitais naminiais gyvūnais. Tačiau Anglijoje yra vienas vyras, kuris pavadintas ožiu nei kiek neįsižeistų. Priešingai, jis netgi priimtų tai kaip komplimentą. Thomas Thwaites praėjusių metų rugsėjį 6 dienas praleido kaip ožys, Šveicarijos alpėse gyvendamas su kalnų ožkomis. Na, o dabar jis nusprendė savo įspūdžiais pasidalinti su pasauliu.

zmogus-ozys2

Thwaites šioms savo „atostogoms“ netgi pasigamino kanopų protezus, kurie kalnuose leido jam laisvai ganytis su vietinėmis ožkomis ir rupšnoti žolę. Pasak šio keistuolio, jo tikslas buvo pabėgti nuo visų žmones slegiančių rūpesčių ir pabūti gyvūnų, kuriam nereikia mąstyti apie ateitį. Vis dėlto, ožio gyvenimas pasirodė nesąs toks lengvas. Pirmas rūpestis, su kuriuo susidūrė Thomas, buvo tai, kad kitos ožkos nelabai norėjo jo priimti į savo bandą. Jis ne karto buvo apdaužytas jų ragais.

zmogus-ozys3

Esant kalnuose paaiškėjo, kad ir protezai, kuriuos pasigamino vyrukas, nėra patys patogiausi. Su jais nesustodamas Thomas galėjo nueiti iki kilometro, tad po to ožkos jį tiesiog palikdavo ir šiam pavykdavo jas pasivyti tik tuomet, kai jos sustodavo radusios žalios žolės lopinėlį. Nusileidinėti nuo kalnų buvo tikras iššūkis, tad Thomas ne kartą krito ir leidosi kūlversčiais. Laimei, dėvėjo šalmą.

zmogus-ozys4

Šiuo metu Thwaites ruošia fotografijų galeriją Londone, bei rašo knygą apie patirtus išgyvenimus, būnant ožiu.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *